Tragedia w polskiej miejscowości, 3-latek wypadł z okna. Walczy o życie

Tragedia w polskiej miejscowości, 3-latek wypadł z okna. Walczy o życie Źródło: Lukas skywalker/Wikipedia/creativecommons.org/licenses/by/3.0/deed.pl

Tragedia w Chełmnie. Dziecko wypadło z okna. Trzylatek walczy teraz o życie w szpitalu.

Dziecko wypadło z okna na drugim piętrze w bloku w Chełmnie w województwie kujawsko-pomorskim. Jak podają dziennikarze "Gazety Pomorskiej" na miejscu pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala.

Dziecko wypadło przez okno. Dramatyczna akcja służb ratunkowych 

- W sobotę (11 lipca) o godz. 12.40 dyżurny chełmińskiej jednostki został powiadomiony o tym, że 3-letni chłopczyk wypadł z okna na drugim piętrze bloku przy jednej z chełmińskich ulic - przekazała mł. asp. Dorota Lewków, oficer prasowy KPP Chełmno.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na portalu "Gazeta Pomorska", w Chełmnie doszło do dramatycznych wydarzeń. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o dziecku, które wypadło z 2 piętra bloku mieszkalnego przy ulicy Łożyńskiego. Zdarzenie miało miejsce po godzinie 12 w sobotę. 

- Potwierdzam, że otrzymaliśmy zgłoszenie o dziecku, które wypadło z 2. piętra bloku przy ulicy Łożyńskiego - przekazał „Gazecie Pomorskiej” Tomasz Guzek, oficer prasowy KP PSP Chełmno.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziecko zostało przetransportowane do szpitala

Na miejscu pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował ranne dziecko do szpitala. Zgodnie z nieoficjalnymi wiadomościami przekazanymi przez portal "Gazeta Pomorska" chłopiec najprawdopodobniej trafił do szpitala w Grudziądzu, a jego stan jest ciężki.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy Polacy dostają dzisiaj pilną wiadomość od rządu. 12 lipca wprowadzone będą nowe zasady

2. Cechy świadczące o wysokiej inteligencji. Nie wszyscy je przejawiają

Policja z uwagi na prowadzone czynności na miejscu zdarzenia, nie chce zdradzać, jak poważne obrażenia chłopiec odniósł po tym, jak wypadł z okna. Wciąż nie wiadomo też, jakie były okoliczności wypadku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wrzuciła do małosolnych nietypowy składnik. Wszyscy poprosili o przepis
  2. Kulisy rozstania Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata wyszły na jaw. Znajomy pary dolał oliwy do ognia, mocne słowa
  3. Wyszło na jaw, ile zarabia syn Zenka Martyniuka. Kwota zwala z nóg
  4. Sanepid alarmuje. Jedna z osób w autobusach zakażona, pilnie poszukiwani pasażerowie
  5. Okropne informacje o pogrzebie Karpiel-Bułecki. Wszczęto procedury wobec Kayah, dopiero teraz prawda wyszła na jaw
  6. TVP przekazało wstrząsającą wiadomość. ”Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy”, cytowano słowa rodziny

Źródło: Radio Zet 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News