Malutkie dziecko w plastikowej torbie przywiązane do drzewa. Po jego krwawiącej głowie pełzały robaki, wyjątkowo brutalne doniesienia

Malutkie dziecko w plastikowej torbie przywiązane do drzewa. Po jego krwawiącej głowie pełzały robaki, wyjątkowo brutalne doniesienia Źródło: Pixabay.com/192635

Dziecko, które cierpi, wzbudza bardzo silne emocje u większości ludzi. To, co przeszło to maleństwo, jest jednak wyjątkowo okropne. Opis wszystkich cierpień, jakich zaznało, jest bardzo drastyczny.

Dziecko zostało włożone do torby z plastiku i przywiązane do drzewa. Tak znaleźli je mieszkańcy okolicy, w której doszło do tego oburzającego zdarzenia. Pozostawienie malca na kilka dni miało okropne skutki: po jego główce chodziły robaki, całe ciało gryzły komary, a ponadto cierpiało z powodu upałów. Przeszło niewyobrażalne męczarnie.

Dziecko przeszło przez okropne cierpienia. Mało kto wytrzymałby taką katorgę

Do drastycznego zdarzenia doszło w Wietnamie, w prowincji Lam Dong. Wycieńczone dziecko przez kilka dni zmagało się z nie tylko z owadami, ale też gryzoniami, które cały czas podgryzały całe jego ciało. Na główce była rana, którą spowodowały pełzające po niej larwy. Gdy tylko zostało odnalezione, natychmiast trafiło pod opiekę pediatrów. Nawet oni byli zdumieni tym, że malec nadal żyje.

Los niemowlaka był bardzo niepewny. Co prawda udało się je uratować, jednak nic nie było wiadomo o jego rodzinie. Jedynym ratunkiem dla szkraba było szybkie znalezienie nowych rodziców, którzy chcieliby go zaadoptować. Okazało się to prostsze niż się z początku wydawało.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Los w końcu uśmiechnął się do poszkodowanego maleństwa

Jak się okazało, szybko znalazła się osoba, która chce się opiekować porzuconym na drzewie dzieckiem. To Minh Tai, opatka Pagody Hue Quang. To niezwykła kobieta, która uratowała już wiele sierot przed samotnością. Pomogła ponad 100 dzieci znaleźć nowy dom, a zanim ktokolwiek wyraził chęć przyjęcia ich pod swój dach, sama gwarantowała im wikt i opierunek. 

Tai postanowiła zaopiekować się także dzieckiem, które zostało odnalezione w okropnych okolicznościach. Okazało się, ze to dziewczynka, a opatka wybrała dla niej imię Hoai An, co można przetłumaczyć jako "Wieczny Pokój". Dołączy do grona 10 innych sierot, które w tej chwili przebywają pod opieką kobiety.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. SKANDAL! Znany piosenkarz ma nieślubnego syna! Prawda właśnie wyszła na jaw. Zostały wykonane badania DNA, które zszokowały wszystkich!
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi 
  3. Totalna przesada. W mediach pojawiły się informacje, że Zenek Martyniuk nie żyje
  4. Rodzina Anny Przybylskiej podjęła zdumiewającą decyzję. Dzieci zmarłej aktorki tego bardzo potrzebują
  5. Dopiero teraz ta informacja dostała się do polskich mediów. Aktorka serialu "Ranczo" siedziała w areszcie, odbierze wam mowę
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. 14-letnia Roksana Węgiel wygina się w stroju kąpielowym. Będziecie w szoku, potworna burza w sieci (FOTO)
     

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News