Nowe, nieoficjalne informacje o rodzinie zaginionego Dawidka. To może być klucz do wyjaśnienia sprawy

Nowe, nieoficjalne informacje o rodzinie zaginionego Dawidka. To może być klucz do wyjaśnienia sprawy Źródło: Policja z Grodziska Maz.

Dziecko zaginęło wczoraj wieczorem. 5-letniego Dawidka poszukuje policja z całej Polski. Nie wiadomo, gdzie obecnie przebywa, ani co dokładnie się z nim stało. Dopiero teraz policja ujawniła nowe fakty, które rzucają na sprawę nowe światło. Być może pomogą one w znalezieniu malucha.

Dziecko najpierw zostało porwane, a następnie zaginęło bez śladu, o czym poinformowała matka chłopca. 5-latek został uprowadzony, co zupełnie przeraziło jego rodzinę, nikt jednak nie przypuszczał, że to dopiero początek przerażających zdarzeń. Najnowsze informacje w sprawie zaginięcia małego Dawidka są szokujące, lecz mogą pomóc w jego odnalezieniu. 

Dziecko zaginęło wczoraj wieczorem. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy znają miejsce pobytu 5-latka

Chłopiec został porwany przez swojego ojca, który jest obywatelem Rosji. Matka porzuciła go, bo znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. W pewnym momencie coś pękło w ojcu 5-latka i przyjechał do Polski, aby zabrać dziecko. 

Z niewiadomych przyczyn mężczyzna w połowie drogi zatrzymał samochód, a chwilę później popełnił samobójstwo skacząc pod pędzący pociąg. Na miejscu nie odnaleziono jednak ciała 5-latka, więc policja uznaje, że nadal jest żywy i może przebywać praktycznie wszędzie - zarówno na terenie Polski, jak i niewykluczone, że w Rosji. Dlatego jego poszukiwaniem zajmują się także policjanci zza wschodniej granicy.

 - Samochód, którym ojciec z dzieckiem mieli się poruszać odnaleziono na terenie Grodziska Mazowieckiego. To szara Skoda Fabia. Zebrane informacje wskazują, że mężczyzna targnął się na swoje życie. W miejscu tego tragicznego zdarzenia nie było dziecka - poinformowała na Twitterze warszawska policja.

Jak podaje "Radio ZET", zanim mężczyzna popełnił samobójstwo wysłał tajemniczego sms-a do swojej byłej, z którą był w trakcie separacji. Choć jego treść nie została opublikowana, może on być kluczem do rozwiązania całej sprawy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja prosi o kontakt

Wszelkie wiadomości mogące pomóc w odnalezieniu 5-latka policja prosi zgłaszać pod specjalny numer 22 755-60-10, a także 112. Każdy, kto rozpoznaje na zdjęciu chłopca i widział go w ciągu ostatnich kilku godzin lub od chwili jego zaginięcia, proszony jest o kontakt z odpowiednimi służbami. 

 - Policjanci z Grodziska Maz. poszukują 5-letniego Dawida Żukowskiego. Wczoraj ojciec zabrał chłopca z domu i odjechał w nieznanym kierunku. Późnym wieczorem policjanci dostali zgłoszenie, że mężczyzna nie żyje. Nie znane jest miejsce pobytu dziecka - brzmiał komunikat policji z 10 lipca.

Fot. Policja z Grodziska Maz.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Media martwią się o zdrowie Julii Wieniawy. Jej choroba daje złe znaki
  4. Magda Gessler żąda fortuny od restauracji, w której przeprowadzała "Kuchenne Rewolucje". Ogromne oszustwo
  5. Z ostatniej chwili: Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Rodzina aktorki właśnie przekazała wiadomość o jej śmierci. "To koniec"

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News