Szok w szpitalu w dużym polskim mieście. 13-letnie dziecko urodziło dziecko, policja w akcji

Szok w szpitalu w dużym polskim mieście. 13-letnie dziecko urodziło dziecko, policja w akcji Źródło: facebook.com/Komenda-Miejska-Policji-w-Białymstoku

Dziecko urodziło dziecko - a to wszystko w jednym z miast wojewódzkich. Dziewczynka, która ledwo co weszła w nastoletnie lata, została właśnie matką. Policja prowadzi intensywne dochodzenie w tej sprawie.

Dziecko nie będzie czerpać tak dużej radości ze swojego dzieciństwa ile powinno. Wszystko przez ciążę, która w szybkim tempie spowodowała, że dziewczynka musi przyjąć rolę odpowiedzialnej matki. Na szczęście znane są personalia ojca niemowlęcia, co ułatwi policji cały proces dochodzenia.

W Białymstoku dziecko urodziło dziecko. Wszystko wydało się przez przypadek

5 grudnia zeszłego roku za Czarną Białostocką miał miejsce wypadek, w którym autobus szkolny wiozący uczniów z Czarnej Wsi Kościelnej zderzył się z samochodem marki Daewoo. Pojazdem kierował mężczyzna, w którym wiózł jeszcze dwójkę dzieci. Ani uczniom z autobusu, ani dzieciom i kierowcy nic poważnego się nie stało, jednak było konieczne przewieźć kilkoro dzieci na badania do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Lekarze po przeprowadzeniu rutynowych badań z zaskoczeniem odkryli, że jedna z 13-letnich uczennic jest w 24. tygodniu ciąży. Natychmiast poinformowano prokuraturę, która z miejsca zajęła się śledztwem. 13-latka urodziła córkę pod koniec lutego bieżącego roku.

- Postępowanie prowadzone jest w kierunku artykułu z kodeksu karnego, który mówi o obcowaniu płciowym z małoletnią poniżej 15. roku życia - informował wówczas Karol Radziwonowicz, szef Prokuratury Rejonowej w Białymstoku.

Nastolatka dobrze zna ojca swojego dziecka. Został już wydany wyrok

13-latka zna ojca swojego dziecka, ponieważ to jej chłopak, z którym spotykała się już 2017 roku. 19-latek tłumaczył się, że ciąża jest skutkiem zbliżenia i nie ukrywał, że uprawiali seks. Jednak nie był to gwałt, a nastolatka dała mu przyzwolenie na takie czynności. Niestety jedno z tych zbliżeń zakończyło się wspólnym potomkiem. Mimo zgody dziewczyny na obcowanie płciowe, policja poinformowała 19-latka, że i tak będzie sądzony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Za takie czyny grozi najczęściej do 12 lat pozbawienia wolności. Wczoraj w sądzie rejonowym w Białymstoku zapadł wyrok, który został zaakceptowany przez prokuraturę oraz oskarżonego. Sebastian M. został skazany na rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata i dozór kuratora. Orzeczenie nie jest prawomocne. Kara jest tak łagodna przez to, że przyznał się do tego co zrobił i złożył wyjaśnienia oraz nie był karany w przeszłości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Wczasowicze myśleli, że to już koniec. W kurorcie wybuchł wielki pożar, podjęto pilną decyzję o ewakuacji
  4. Zdjęcie Karoliny Szostak bez makijażu podbija sieć. Widać na nim wszystkie niedoskonałości, oniemiejecie
  5. Po tym, jak ją potraktowała TVP Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z "M jak miłość"?! Aktorka zdradziła całą prawdę
  6. Włamanie do pałacu Buckingham. Dzisiejsza noc nie była spokojna dla królowej Elżbiety

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News