Żar leje się z nieba, 4-letnie dziecko zamknięte w samochodzie. Trudno uwierzyć, gdzie był jej opiekun

Żar leje się z nieba, 4-letnie dziecko zamknięte w samochodzie. Trudno uwierzyć, gdzie był jej opiekun Źródło: screenshot/policja.pl

Dziecko pozostawione w samochodzie w taki upał do skandaliczny pomysł. Opiekun 4-latki nie miał jednak żadnych oporów, aby zostawić ją w rozgrzanym pojeździe. Jego motywacja jest zaskakująca.

Dziecko znosi wysokie temperatury jeszcze gorzej niż dorosły człowiek. Tym bardziej poraża fakt, że opiekun dopuścił się czegoś takiego, jak zamknięcie 4-latki w rozgrzanym aucie. Temperatura w środku takiego samochodu może być o wiele wyższa niż na zewnątrz, a to z kolei może prowadzić do ciężkich uszczerbków na zdrowiu. Opiekun dziewczynki miał jednak powód, by zachować się aż tak nieodpowiedzialnie.

Dziecko zostawione w samochodzie w upale. Interweniowali klienci sklepu

Na parkingu jednego ze sklepów 61-letni mężczyzna zaparkował swój samochód i poszedł na zakupy. W środku zostawił 4-letnią wnuczkę, której nie zostawił nawet uchylonego okna. Dziewczynka przez ponad 20 minut była zamknięta w rozgrzanym do bardzo wysokiej temperatury aucie, gdzie zauważyli ją inni klienci sklepu. Była przytomna, ale bardzo spocona i osłabiona. Trudno uwierzyć, gdzie w tym czasie był dziadek dziecka. Na miejscu pojawiła się policja, która odnalazła właściciela pojazdu w sklepie. Okazało się, że robił właśnie zakupy i chciał je dokończyć, zanim wypuści dziecko z auta. Funkcjonariusze przekonali go jednak, że najważniejsze w tej chwili jest wypuszczenie wnuczki z samochodu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przybył także lekarz, który miał ocenić, czy 4-latce nie stało się nic poważnego. Dziadek uważał, ze nie ma potrzeby zabierać jej do szpitala na dokładne badanie, jednak ojciec dziewczynki postanowił, że powinna zostać szczegółowo skontrolowana. Za tak nieodpowiedzialne zachowanie i narażenie dziewczynki na utratę zdrowia mężczyzna może dostać nawet karę 5 lat pozbawienia wolności. Samochód pozostawiony w pełnym słońcu przypomina piekarnik, który jest skrajnie niebezpieczny dla zdrowia ludzi oraz zwierząt. Nie można ich zostawiać w pojeździe bez odpowiedniej wentylacji.

  1. Agnieszka Chylińska bardzo rzadko mówi o mężu i dzieciach. Prawda o jej rodzinie może zaskoczyć wielu
  2. Wstrząsające słowa córki Wodeckiego 2 lata po jego śmierci. Dopiero teraz ujawniła prawdę o jego życiu w mediach
  3. Agnieszka Chylińska bardzo rzadko mówi o mężu i dzieciach. Prawda o jej rodzinie może zaskoczyć wielu
  4. Wstrząsające słowa córki Wodeckiego 2 lata po jego śmierci. Dopiero teraz ujawniła prawdę o jego życiu w mediach
  5. Przerwała swój udział w "Tańcu z gwiazdami", bo miała raka. Teraz do sieci trafiły jej zdjęcia, które zwalają z nóg
  6. Ta wiedza o Kaczyńskiej była bardzo długo utajniona. Nikt o tym nie wiedział za prezydentury Lecha Kaczyńskiego
     

Źródło: TVN24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu