Po spokojnym porodzie lekarz obejrzał dziecko i zaniemówił. Widok był druzgoczący

Po spokojnym porodzie lekarz obejrzał dziecko i zaniemówił. Widok był druzgoczący Źródło: Pixabay / Mylene2401

Dziecko przyszło na świat bez komplikacji, jednak kiedy lekarz zaczął je badać, zaniemówił z wrażenia. Mężczyzna nie miał pojęcia, co powiedzieć rodzicom. Widok maleństwa był porażający.

Dziecko pojawiło się na świecie bez problemów, a sam poród przebiegał bez żadnych komplikacji. kiedy jednak lekarz wyjął dziecko, zamarł z przerażania. Mężczyzna był w szoku, nie miał pojęcia co powiedzieć przestraszonym rodzicom. Pierwszy raz w życiu zobaczył coś takiego.

Dziecko urodziło się bez komplikacji

Cathleen Sullivan urodziła w 1956 roku w West Houston Hospital w stanie New Jersey. To było jej pierwsze dziecko. Kiedy lekarz wziął je na ręce, zamarł z przerażenia. Mężczyzna pierwszy raz w życiu widział coś takiego. Przestraszona mama nie miała pojęcia, co myśleć o jego nietypowej reakcji. On sam również nie wiedział, co jej powiedzieć. Lekarz nie był w wstanie na pierwszy rzut oka określić płci dziecka. Genitalia noworodka nie przypominały ani męskich ani żeńskich. Po 3 dniach konsultacji mężczyzna określił, że jest to chłopiec, a rodzice nazwali go Brian.

Chłopiec rozwijał się jak normalne dziecko, ale jego genitalia wciąż budziły niepokój rodziców. Po 3 miesiącach udali się do specjalisty. Kiedy zbadał malca, zamilkł i kazał wrócić do siebie za 9 miesięcy. Sullivanowie nie mieli pojęcia, jak rozumieć jego dziwne zachowanie. Poczekali i pojawili się w ponownie w jego gabinecie.

Rodzice bardzo martwili się o dziecko

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dopiero wtedy lekarz zlecił dokładne badania i wyjaśnił im, że musi przeprowadzić operację zwiadowczą, by obejrzeć jego narządy wewnętrzne. Później dziecko spędziło w szpitalu 3 tygodnie, aż w końcu rodzice uzyskali odpowiedź. Brian nie był chłopcem, a dziewczynką. W jego ciele znajdował się w pełni żeński zestaw narządów rozrodczych, a mikroskopijny penis był tak naprawdę wyjątkowo rozrośniętą łechtaczką.

Dzisiaj grzeje: 1. Za pięciozłotówkę możesz dostać fortunę. Sprawdź, czy masz ją w swoim portfelu
2. Do studia Elżbiety Jaworowicz wparował nagle Zenek Martyniuk. Widzom odebrało mowę, co tam się wydarzyło?

Lekarz przeprowadził operacje plastyczną, która naprawiła wygląd genitaliów dziecka. Zalecił rodzicom zmianę imienia na żeńskie i przeprowadzkę do innej miejscowości, by córka mogła zacząć życie z czystą kartą. Sullivanowie podpisali też oficjalne oświadczenie, sporządzone na papierze Szpitala Prezbiterialnego.

- Zaświadczam, że uprzednio nazywałem się Brian Arthur Sullivan, a od teraz nazywam się Bonnie Grace Sullivan - brzmiała treść dokumentu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Efekty pojawiły się już na drugi dzień
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Niepokojące doniesienia o mamie Grażyny Torbickiej. Córka wyznała całą prawdę, smutne informacje
  4. Wielka radość w Pałacu Prezydenckim, jest nagranie z oświadczyn. Agata Duda rozpłynęła się ze szczęścia
  5. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News