Wyciekło nagranie, jak znęca się nad małym dzieckiem. Okropne sceny, powód jest jeszcze bardziej przerażający

Wyciekło nagranie, jak znęca się nad małym dzieckiem. Okropne sceny, powód jest jeszcze bardziej przerażający

Dziecko przedstawione na nagraniu jest ofiarą znęcania się. Jego własna matka, nie patrząc na nic krzywdzi swoją pociechę. Powód dla którego kobieta w taki sposób się zachowuje jest jeszcze bardziej przerażający.

Dziecko szlocha i krzyczy, żeby przestała, a matka w ogóle nie reaguje na słowa chłopca, dalej go podduszając. W tle gra muzyka. Przykłada stopę do jego twarzy i dociska do ziemi - taki widok można zobaczyć, oglądając nagranie, które pojawiło się w sieci. 

Dziecko z nagrania padło ofiarą przemocy domowej 

Kobieta przedstawiona na nagraniu jest poszukiwana przez policję w Corpus Christi, Teksas. Nagranie, które jest dowodem na to, że matka znęca się nad swoim dzieckiem, może pomóc w poszukiwaniach zarówno ofiary jak i kobiety. Na filmie widać, że matka nad lewą kostką ma tatuaż, przedstawiający koronę, który może okazać się wyjątkowo istotny w przypadku identyfikacji wyrodnej matki.

Nagranie, które zostało opublikowane przez policję w czwartek ma już ponad 140 000 wyświetleń i zostało udostępnione w mediach społecznościowych niemalże 2700 razy. Ze względu na zachowanie anonimowości ofiary, jej twarz została zasłonięta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak nagranie wpadło w ręce policji? Jak donoszą lokalne media film został zamieszczony na jednej z grup na mediach społecznościowych. 

Policji nie udało się ustalić czy kobieta i dziecko są w jakikolwiek sposób spokrewnione. Proszą też, aby każdy, kto zna jej tożsamość wyjawił ją. Kobieta chodzi na wolności,a powinna zostać ukarana za znęcanie się nad 2-letnim dzieckiem.

Nie każdy powinien mieć dziecko 

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Straszne doniesienia obiegają media całego świata. Nie żyje legendarny Robert Norris

Najprawdopodobniej kobieta, która znęca się nad dzieckiem zrobiła to, by zarobić. Policja zakłada taki powód ze względu na to, że nagranie pojawiło się na Facebooku w kategorii prywatne i było do obejrzenia na żywo za opłatą. Przemoc domowa w ostatnim czasie jest jednym z częściej opłacanych nagrań w sieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ryanair wycofuje samoloty. W polskich maszynach wykryto SKRAJNIE NIEBEZPIECZNE pęknięcia
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  4. Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola
  5. Do sali weszła Agata Duda i wszyscy wręcz zaniemówili. Żona prezydenta założyła szałową stylizację, aż trudno nie paść z zachwytu

źródło: metro co uk

Następny artykuł