Dziecko
Archiwum PRywatne
Konrad Karpiuk - 10 Maja 2020

Ujawniono porażającą prawdę o znalezionej zabawce. Nie należała do Kacperka?

3,5-letnie dziecko zostało znalezione po 13 dniach poszukiwań. Teraz, po zakończeniu akcji poszukiwawczej, na jaw wychodzą kolejne fakty w sprawie poszukiwania chłopca. Okazało się, że w trakcie poszukiwań Kacperka odnaleziono jego zabawkę. Niestety, nastąpiły pewnie komplikacje, które utrudniły wykorzystanie poszlaki w śledztwie. Teraz wyszła cała prawda na ten temat.

Gdy w Nowogrodźcu zaginęło dziecko, w akcję poszukiwawczą zaangażowały się nie tylko służby, ale także mieszkańcy miasta oraz Krzysztof Rutkowski. Jak się okazało, gdy chłopca szukał jeszcze tata chłopca, odnaleziono zabawkową koparkę, która miała należeć do 3,5-latka. Teraz matka powiedziała, dlaczego mogła mieć ona ogromne znaczenie w śledztwie.

Gdy dziecko zaginęło zabawka mogła być jedną z poszlak

- Z takim wielkim żalem mówił mi [tata Kacperka - dop. red.] właśnie o tej koparce. [...] Nie wiedziałam, czy on ją wyciągnął z wody, czy on ją zostawił w tej wodzie. To ta zabawka, którą Kacperek dostał w ten dzień od kolegi [...] Ja tego dnia wracałam z przesłuchania z prokuratury z policjantami i policjant, który siedział w samochodzie dostał telefon i słyszałam, że mówił o koparce. [...] Poszłam do sztabu policyjnego, który znajdował się blisko mojego domu. Zapytałam co to za koparka. Powiedzieli, że przyjedzie szef sztabu, to powie. Ale nie dojechał - opowiadała matka chłopca.

Maciej Stuhr i żonaŻona Stuhra przerwała milczenie, nie mogła dłużej wytrzymać. Jej słowa mrożą krew w żyłachCzytaj dalej

Temat poruszyła również żona Krzysztofa Rutkowskiego, zaangażowana w poszukiwania chłopca. Jak sama stwierdziła, rozmawiała z osobą, która dała Kacperkowi koparkę, ale nie był pewien czy to była ta zabawka, którą znaleziono. Niestety, nie wiadomo czy została ona znaleziona przy brzegu, czy przy wodzie, bo ojciec chłopca nie miał kontaktu partnerką.

- Rozmawiałam z mężczyzną, który wręczył Kacperkowi w ten dzień koparkę i on twierdził, że okazana przez policję koparka, to raczej na 99 proc. nie jest ta, którą dał Kacperkowi, ale nie był tego pewien. To była koparka jego córki, to nie była koparka kupiona dla Kacperka, tylko Kacperek zobaczył ją w bagażniku i on dał mu tę koparkę. Zapamiętał, że inne było koło, ale nie był pewien czy to była ta sama koparka. My nie wiedzieliśmy czy Rafał ją znalazł na brzegu czy w wodzie, bo Asia nie mogła z nim porozmawiać - powiedziała.

Możliwe zatem, ze zabawka tak naprawdę należała do dziewczynki, a nie do Kacperka. Niestety, teraz będzie o wiele trudniej ustalić, co w śledztwie zmieniłoby się, gdyby od razu uzyskano więcej informacji o zabawce.

Kacperek po 13 dniach znaleziony. Tragiczny koniec akcji poszukiwawaczej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka - tajemnicze okoliczności śmierciZmarła w tajemniczych okolicznościach, o jej śmierć podejrzewano największe gwiazdy. Córka po latach przerwała milczenieCzytaj dalej

Według relacji matki chłopca, Kacperek był pod opieką ojca. Razem mieli spędzać czas na działce, niedaleko rzeki Kwisa. W pewnym momencie chłopiec zniknął z oczu, później rozpoczęły się gorączkowe poszukiwania, które trwały 13 dni. Według dotychczasowych ustaleń śledczych, doszło do wypadku, a Kacperek wpadł do rzeki.

Dzisiaj grzeje:

1. Złe wiadomości ws. fryzjerów i kosmetyczek. Bardzo przykra niespodzianka

2. Ministerstwo Zdrowia wysłało pierwsze SMSy. Nie dostałeś? Znamy ich treść

Później okazało się, że opiekun chłopca był pod wpływem alkoholu. Jednak jak mówi jego partnerka Joanna, mężczyzna miał napić się dopiero po zaginięciu chłopca. Po zatrzymaniu wyszło na jaw także, że był poszukiwany za zawłaszczenie mienia, przez co szybko trafił do aresztu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kiedy pożegnamy kolejne obostrzenia? Podjęcie decyzji jest kwestią dni
  2. Mało kto wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Jest piękną kobietą, ale stroni od świata gwiazd (FOTO)
  3. Rząd da pracującym Polakom dodatkowy tysiąc złotych. Trzeba spełnić dwa warunki
  4. Widzisz pionowe bruzdy na swoich paznokciach? Możesz mieć poważny problem, lepiej zadbaj o zdrowie
  5. Minister przekazał kluczowe informacje dla wielu uczniów. Niespodziewana decyzja, długo trzeba było czekać
  6. Dodaj 15 kropli do wody i mleka. Wyrosną gigantyczne pomidory w przyśpieszonym tempie o smaku nie do opisania

Gwałciciel miał spędzić w więzieniu ponad 50 latSkazali go za gwałt, miał siedzieć ponad 50 lat. Nieoczekiwanie stała się rzecz, której nikt nie był w stanie przewidziećCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News