2-latek zjadł wegetariańską pizzę, chwilę później wylądował w szpitalu. Teraz rodzice ostrzegają innych

2-latek zjadł wegetariańską pizzę, chwilę później wylądował w szpitalu. Teraz rodzice ostrzegają innych Źródło: youtube/wp

Dziecko podczas kolacji z rodzicami w restauracji miało otrzymać wegańską pizzę. Jednak pomimo tego, że pracownicy potwierdzili, że chłopczyk ją otrzyma, na jego talerzu wylądowało zupełnie inne danie. Jego rodzice ostrzegają innych, by nie popełnili tego samego błędu, co oni.

Dziecko wyszło na kolację razem z rodzicami i siostrzyczką. Rodzina chciała spędzić uroczy wieczór we wspólnym gronie, jedząc w nowej restauracji, wyjątkowy posiłek. Nie mogli wiedzieć, że miły wieczór będzie kosztować dwa dni strachu o życie ich dwuletniego syna. 

Dwuletnie dziecko miało otrzymać wegańską pizzę 

Zayaan Hussain jest uczulony na laktozę. Jego alergia jest na tyle poważna, że nawet najmniejsza ilość produktów mlecznych w jego daniu może spowodować, że dziecko będzie cierpiało przez długi czas, a jeżeli nie zostanie mu udzielona natychmiastowa pomoc, może nawet umrzeć. 

W związku z dolegliwością chłopczyka jego rodzice, kiedy jedzą wraz z nim na mieście, zawsze upewniają się, że na talerz dziecka, trafia danie z diety wegańskiej, która nie zawiera pochodzenia zwierzęcego, więc można być pewnym, że dziecko nie otrzyma w swoim posiłku laktozy. 

Tak miało być i w tym przypadku, tata chłopca wielokrotnie pytał się obsługi restauracji, czy jego syn otrzyma danie wegańskie. Pracownicy za każdym razem potwierdzali, że dziecko otrzyma pizzę pozbawioną laktozy. Niestety, stało się zupełnie inaczej. 

Dziecko spędziło dwa dni w szpitalu, przez fatalną pomyłkę 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecko otrzymało pizzę, która nie była wegańska. Po dziesięciu minutach od rozpoczęcia posiłku, chłopiec zaczął się dużo gorzej czuć, w pewnym momencie, rodzice nie mieli z nim żadnego kontaktu. Natychmiast podali mu leki antyhistaminowe i zadzwonili po karetkę. 

Kiedy na miejscu zdarzenia pojawiły się służby, od razu zostało stwierdzone, że dziecko jest niedotlenione. Chłopiec pilnie został przewieziony do szpitala, gdzie lekarze udzielili mu pomocy. Chociaż jego stan w szpitalu jeszcze bardziej się pogorszył, to po upływie dwóch dni dziecko doszło do siebie i zostało wypuszczone ze szpitala. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Ojciec zorganizował zbiorowy gwałt na własnym dziecku. Porażające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Na szczęście historia dobrze się zakończyła dla rodziców i ich dwuletniego syna. Restauracja, w której jedli wystosowała do nich oficjalne przeprosiny. Zostało przeprowadzone dochodzenie, w którym udało się ustalić, że jeden z pracowników pomylił zamówienia i dziecko otrzymało niewłaściwe danie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz ma syna o nieziemskiej urodzie. Jego zdjęcie nie kłamie
  2. Najpierw umarło mu malutkie dziecko, potem zdradziła go żona. Marek Piekarczyk przeszedł przez piekło
  3. Do sieci trafiło powalające nagranie. Tak dorabiają sobie Sławomir z żoną, wielu uzna to za kompromitację
  4. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: wp 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News