Dziecko Joanny Krupy nie ma jeszcze tygodnia, a już nosi manicure. Zdjęcie z zabiegu w sieci

Dziecko Joanny Krupy nie ma jeszcze tygodnia, a już nosi manicure. Zdjęcie z zabiegu w sieci Źródło: screenshot/TVN Style

Dziecko Joanny Krupy od pierwszych dni życia znajduje się pod czujną opieką stylistów - a przynajmniej tak można by wnioskować z relacji Joanny Krupy na Instagramie, gdzie pokazała pierwszy manikiur swojej ledwo tygodniowej córeczki. Fani natychmiast zareagowali.

Dziecko tuż po narodzinach to wrażliwe, bezbronne stworzenie. Joanna Krupa jednak uważa, że nawet tygodniowa dziewczynka nie jest za mała, aby dbać o jej piękno. Modelka podzieliła się ostatnio na Instagramie nagraniem z pierwszego manikiuru swojej córeczki. Dziewczynka jest na tyle mała, że ciężko stwierdzić, czy zabieg przypadł jej do gustu czy nie, ale z pewnością oszalał na jego punkcie internet.

Dziecko Joanny Krupy to najbardziej zadbany maluch świata

Dziecko nie ma jeszcze miesiąca, a już ma manikiur. To, co można ujrzeć na Instagramie Joanny Krupy, może zaniepokoić niejednego rodzica - zwłaszcza takiego, który nie jest pewien, na jakie zabiegi powinien narażać swojego malucha. Ten, który przeszła córka słynnej modelki nie był jednak inwazyjny. Chodziło bowiem głównie o skrócenie maleńkich paznokci, aby nie przeszkadzały dziewczynce i nie raniły opiekunów, gdy będzie mocno chwytać ich za rękę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Asha Leigh - bo tak nazywa się maleńka córka modelki - ma przed sobą z pewnością poważną szkołę życia. Joanna Krupa znana jest z dbałości o swój wygląd. Nawet na zdjęciach zrobionych tuż po porodzie wyglądała olśniewająco, a jak wiadomo nie jest to łatwa chwila dla żadnej kobiety. 

Partner Joanny Krupy pomagał przy zabiegu

Z tego, co można zobaczyć na relacji Joanny Krupy na Instagramie, wynika, że zabieg nie został przeprowadzony wbrew ojcu dziewczynki. Douglas Nunes, bo tak nazywa się partner słynnej modelki, asystował przy pierwszym manikiurze dziewczynki.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało

Dziecięcy psychologowie rozkładają ramiona - o ile manikiur nie jest w żadnym sensie niepokojący, to nie wiadomo, jak taka dbałość o wygląd wpłynie w przyszłości na rozwój córki. Pozostaje mieć nadzieję, że rodzice Ashy Leigh odnajdą złoty środek i pozwolą swojej pociesze rozwijać się we własnym tempie. Jedno jest pewne - niezależnie od tego, na co zdecyduje się w życiu dziewczynka, będzie miała zaplecze ku temu, aby wyglądać przy tym bosko.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Starsze osoby będą zachwycone! Lidl przygotował dla nich WYJĄTKOWĄ niespodziankę
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: instagram

Następny artykuł