Małe dziecko zamordowało 5 osób. Mrożące krew w żyłach doniesienia

Małe dziecko zamordowało 5 osób. Mrożące krew w żyłach doniesienia Źródło: unsplash/Caleb Woods

Dziecko zabiło 5 osób i niestety to nie jest zapowiedz filmu. Ta historia wydarzyła się na prawdę. Dziś na jaw wyszły kulisy tragicznego zdarzenia, które wstrząsnęło mediami na niemalże całym świecie. Przerażające doniesienia mrożą krew w żyłach.

Dziecko miałoby zabić pięć osób? Takie historie nie powinny mieć miejsca na świecie, a jednak czasem dochodzi do niewyobrażalnych tragedii. Pojawiły się doniesienia, które przerażają, a niebywały dramat wciąż trwa.

Nie wiadomo, czy było to świadome zachowanie, czy też nie, sprawca jednak mimo wieku odpowie za przestępstwo, do którego doszło. Cały świat obserwował te wydarzenia, które na zawsze odmieniły życie tego dziecka. Wszyscy czekają w zniecierpliwieniu, by dowiedzieć się, jak zakończą się losy dziecka.

Dziecko morderca

Zaledwie 9-letnie dziecko jest podejrzewane o morderstwo dwóch osób dorosłych i trójki dzieci. Maluch miałby być odpowiedzialny za celowe wzniecenie ognia na jednym z pól kempingowych na skutek którego spłonęło 5 osób. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na początku kwietnia bieżącego roku doszło do pożaru na polu kempingowym niedaleko Chicago. Prokurator prowadzący sprawę nie podaje dokładnie w jakich okolicznościach miało by dojść do podpalenia, ani czy dziecko działało umyślnie, bo znało którąś z ofiar. Do wiadomości publicznej nie zostały też podane dane malucha. Nie wiadomo jak się nazywa, ani jakiej jest płci. Znany jest jedynie jego wiek.

Wiadome jest, że na pewno dziecko stanie przed sądem dla nieletnich, który zadecyduje o karze za popełnione przestępstwo.

- To była ciężka decyzja. Wobec bardzo młodej osoby wysnuliśmy oskarżenia o popełnienie jednego z najcięższych przestępstw. Myślę jednak, że należało to zrobić, by domknąć sprawę - stwierdził prokurator.

Jeżeli sąd uzna dziecko winnym popełnianych przestępstw, zostanie skierowane do więzienia dopiero po osiągnięciu pełnoletności. Stanowe prawo działa tak, że osoby nieletnie nie mogą przebywać w zakładach karnych. Jeżeli nieletni otrzymuje wyrok skazujący na przebywanie za kratami, wyrok zostaje zawieszony do momentu 18 urodzin. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak Miłość". Fani są zrozpaczeni
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

Niezależnie od wyroku sądu w dziecku do końca życia pozostaną wspomnienia tego wydarzenia. Będzie musiało żyć ze świadomością, że prze nie najprawdopodobniej doszło do niebywałej tragedii, która zmieniła na zawsze losy rodzin zmarłych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS zapowiedział OLBRZYMIE zmiany w zakazie handlu w niedzielę. Wejdą już niedługo
  2. Karel Gott nie żyje. Na jaw wychodzą przerażające szczegóły
  3. Planujesz zakupy w Biedronce? Lepiej uważaj, bo możesz dostać bardzo wysoki mandat
  4. Słowa Rydzyka o grzechu odbiły się już echem w całej Polsce. Teraz to dopiero dolał oliwy do ognia
  5. 2 miesiące po tragedii Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o śmierci męża. Jej słowa rozdzierają serce

źródło: polsatnews

Następny artykuł