Pilne wiadomości z warszawskiego szpitala. Katarzyna Warnke właśnie urodziła

Pilne wiadomości z warszawskiego szpitala. Katarzyna Warnke właśnie urodziła Źródło: Instagram/Katarzyna Warnke

Dziecko pary polskich celebrytów właśnie przyszło na świat. Potomek Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego urodził się w jednym z warszawskich szpitali. Radosna nowina właśnie trafiła do mediów.

Dziecko słynnej pary celebrytów przyszło właśnie na świat w warszawskim szpitalu. Katarzyna Warnke i jej partner, Piotr Stramowski, zostali rodzicami. Fani gwiazd z pewnością będą zachwyceni tą radosną wiadomością. 

Dziecko wyczekiwane przez media 

Dziecko aktorskiej pary było wyczekiwane przez media. Właściwie odkąd Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski pobrali się w lipcu 2016 roku, w prasie nieustannie pojawiały się spekulacje dotyczące ewentualnego powiększenia się ich rodziny. 

Jak donosi Pudelek celebryci dzisiaj zostali rodzicami. Żadne z nich jeszcze nie pochwaliło się tym wspaniałym wydarzeniem w mediach społecznościowych. Najprawdopodobniej fani niedługo doczekają się oficjalnej informacji na ten temat. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Potomek celebryckiej pary 

Katarzyna Warnke już od jakiegoś czasu pojawiała się w zaawansowanej ciąży na różnego rodzaju branżowych imprezach. Celebrytka nie miała problemów z eksponowaniem brzucha chociażby podczas pokazu mody. Aktorka wraz ze swoim partnerem nie mogła się już doczekać przyjścia na świat wyczekiwanego potomka. 

Według informacji Pudelka marzenie Warnke i Stramowskiego spełniło się dzisiaj rano. Ich dziecko przyszło na świat w jednym z warszawskich szpitali. Nie ma jeszcze żadnych informacji dotyczących płci dziecka ani ewentualnego imienia. Wiadomo natomiast, że poród przebiegł bez żadnych problemów i zarówno matka, jak i maleństwo czują się dobrze. 

Fani mogą więc spodziewać się w najbliższym czasie, że celebrycka para podzieli się tą wesołą nowiną w mediach społecznościowych. Wszyscy z pewnością zastanawiają się, jak będzie wyglądał potomek gwiazd. Biorąc pod uwagę wygląd rodziców można przypuszczać, że będzie to piękny bobas. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Była wielką miłością Piotra Woźniaka-Staraka. Teraz oddała serce innemu mężczyźnie

Warto przypomnieć, że para poznała się podczas pracy na planie filmowym i od 2016 roku wydaje się być bardzo szczęśliwym małżeństwem. Teraz radości będzie jeszcze więcej w związku z pojawieniem się upragnionego dziecka. Przed Katarzyną Warnke i Piotrem Stramowskim ogromny test, w końcu bycie rodzicem, to nie taka prosta sprawa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. De Niro otwiera hotel w Warszawie. Wiadomo już gdzie i kiedy
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  3. Jarosław Kaczyński przypadkiem publicznie poniżył Martę Kaczyńską? Chodzi o jej mężów
  4. Tata Paulinki po raz trzeci musi stoczyć walkę z nowotworem. Nowy guz waży aż 20 kilo, dziewczynka błaga o pomoc
  5. Po porodzie położna odwiedziła mamę. Gdy zobaczyła, co kobieta robi z rączką noworodka, musiała działać szybko

Źródło: Pudelek

Następny artykuł