Jej tata umarł w wypadku. Wtedy policjant zrobił coś niesamowitego, by pocieszyć zrozpaczone dziecko

Jej tata umarł w wypadku. Wtedy policjant zrobił coś niesamowitego, by pocieszyć zrozpaczone dziecko Źródło: youtube.com/ World Around

Dziecko było przerażone i osamotnione po tym, jak samochód rodziny rozbił się na polu. Dziewczynka jako jedyny z członków swojej rodziny wyszła z wypadku sama i przez pewien czas błąkała się po miejscowości, płacząc i rozpaczając. Zajął się nią policjant, który zrobił coś bardzo wzruszającego, aby ją uspokoić.

Dziecko zostało pozbawione swojego ojca w trakcie przerażającego wypadku samochodowego. Rodzina poruszająca się dużym autem osobowym wypadła z jedni, a prędkość, z jaką to zrobiła była bardzo duża. Pojazd przewrócił się, a w zdarzeniu zmarł ojciec dziewczynki, wówczas gdy matka pozostała nieprzytomna, a jej życiu zagrażało wielkie niebezpieczeństwo. Maleństwo wyszło o własnych nogach z pojazdu i zapłakane błąkało się po okolicy oblane benzyną i wzywające swoim głosem mamę i tatę. Policjant, który przybył na miejsce zdarzenia wraz z innymi służbami, zajął się dzieckiem i zrobił to w sposób, który odbiera mowę.

Dziecko było przestraszone i osamotnione. Policjant uspokoił je we wspaniały sposób

Komisarz Nick Struck, będący na miejscu wypadku zauważył zapłakane, małe i biegające wokół wraku auta dziecko. Sam będąc doświadczonym ojcem, próbował uspokoić zagubioną kilkulatkę. Rozmowa z nią nie przynosiła jednak skutków, gdyż sama nie była w stanie uspokoić swojego płaczu. Wtedy też stróż prawa ze stanu Kolorado zdecydował się na niezwykły gest.

- Kiedy moja córka upadnie albo się zrani, śpiewam jej Twinkle, Twinkle Little Star… więc zacząłem śpiewać to samo dla tej małej dziewczynki – powiedział w 9NEWS.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gest policjanta podziwia cała Ameryka

Nie da się ukryć, że od tego czasu niecodziennej interwencji życie policjanta stacjonującego w jednostce w miejscowości Brighton zmieniło się nie do poznania. Struck zapraszany jest do wszystkich, największych amerykańskich stacji telewizyjnych, a nawet zaczął być celebrytą. Sam jednak zachowuje wielką skromność i wychodzi z założenia, że był przecież w trakcie interwencji i musiał sprostać okolicznościom postawionego przed sobą zadania, a tym było uspokojenie płaczącego dziecka.

Sama dziewczynka jest obecnie pod opieką mamy, której udało się przeżyć wypadek mimo ciężkiego stanu zdrowia i konieczności transportu do szpitala przez helikopter.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Lepiej przełóżcie plany na urlop. Jasnowidz Jackowski mówi, co wydarzy się już za miesiąc, to straszne
  4. Mama publikuje ostrzeżenie po tym, jak para butów spowodowała u jej córki oparzenia III stopnia
  5. TVN przekazuje pilny apel polskiej policji. Coraz więcej ofiar śmiertelnych, dziś do 22 bądźcie czujni
  6. 14 osób zmarło po zjedzeniu chleba. Potworne wiadomości Polsatu

źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News