Ojciec zorganizował zbiorowy gwałt na własnym dziecku. Porażające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Ojciec zorganizował zbiorowy gwałt na własnym dziecku. Porażające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach Źródło: SHAW AIR FORCE BASE

Przez lata wykorzystywał swoje dziecko w kazirodczej relacji. Gdy w końcu zakończono ten chory "związek", zdecydował się zemścić na swojej córce w wyjątkowo okrutny sposób. Zorganizował zbiorowy gwałt.

Jego dziecko nie miało szczęśliwego życia. Ojciec był kryminalistą, wielokrotnie oskarżanym o różne przestępstwa. Do tego nie miał oporów przed kazirodczymi stosunkami ze swoją córką. W końcu odkryto jego sekret i skazano go na karę więzienia. Wtedy też obmyślił okrutną zemstę.

Został nakryty ze swoim dzieckiem, trafił do więzienia

Do przestępstwa doszło w jednej z wiosek w Indiach. 50-latek został nakryty wraz z 35-letnią córką na kazirodczej relacji. Nie wiadomo czy zmuszał kobietę do współżycia, czy działo się to za zgodą obu osób. Jednak biorąc pod uwagę, że sprawca miał na koncie inne kary i przestępstwa, to wystarczyło, aby skazać go na karę więzienia.

Policja po odbyciu kary wypuściła mężczyznę, a ten wtedy zaczął obmyślać zemstę. Do realizacji swojego ohydnego planu, zebrał kolegów, Maana Singh i Maraja. Chcieli zwabić 35-latkę do domu jednego z nich. Zaczęli od porozmawiania z córką skazanego mężczyzny. W rozmowie namówili ją na wspólną wycieczkę na jarmark w Sitapur.

Pozwolił aby grupowo zgwałcili jego dziecko

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gdy dotarli do miasta, zaczęli ją namawiać do odwiedzin w domu Maraja, wmawiając jej, że jadą do 40-letniego lekarza. Okłamali ją, że zaaranżowane spotkanie będzie swego rodzaju randką, dzięki której uda im się zeswatać 35-latkę, samotnie wychowującą dziecko ze statecznym lekarzem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja

Po doprowadzeniu kobiety do domu Maraja, zamknęli ją w pokoju i zaczęli grupowo gwałcić. Jej dramat trwał przez 18 godzin, dopiero po takim czasie udało jej się umknąć. Od razu powiadomiła o tym zdarzeniu matkę, a ta zgłosiła to na policję. Tego samego dnia, funkcjonariusze zatrzymali wszystkich sprawców. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierogi cebulaki są prawdziwym hitem wśród gospodyń. Prosty farsz nieziemsko smakuje i jest bajecznie prosty do zrobienia
  2. Tak wyglądają pogrzeby księży. Znacznie różnią się od pochówku normalnych osób, będziecie zdumieni
  3. Zakwas na barszcz wg Magdy Gessler to prawdziwa rewelacja. Przepis robi furorę, domownicy będą błagać o dokładkę
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"  
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News