Zasłonili dzieciom oczy i wysłali w poszukiwaniu matek. Trudno powstrzymać łzy

Zasłonili dzieciom oczy i wysłali w poszukiwaniu matek. Trudno powstrzymać łzy Źródło: youtube/TheOfficialPandora

Dziecko i mamę łączy niesamowita więź, o czym można się przekonać oglądając to nagranie. Sześcioro dzieci miało zasłonięte oczy i zostało wysłane w poszukiwania swojej mamy. Nagranie z tego zdarzenia, sprawi, że nie będziecie mogli powstrzymać łez.

Dziecko z zawiązanymi oczami musi odnaleźć mamę. Ilu z nich się udało się bezbłędnie odszukać ukochaną rodzicielkę, która czeka, by jej maluszek prawidłowo odgadł, gdzie ona się znajduje? Niesamowicie wzruszające nagranie kryje w sobie coś więcej, niż nam wszystkim się wydaje.

Dziecko wysłane na poszukiwania mamy 

Do eksperymentu zostało zaproszonych sześć matek z dziećmi. Maluszki miały zasłonięte oczy i mięli odnaleźć ukochaną mamę. Kobiety stały w rzędzie, a dziecko po kolei podchodziło i sprawdzało, czy przed nim znajduje się jego mama. Dzieciaki mogły dotykać kobiety po dłoniach, twarzach, włosach. 

Niektóre dzieci od razu wiedziały, że właśnie przed nimi stoją ich mamy. Każde dziecko odnalazło swoją ukochaną mamę i mogło ją przytulać i całować. Mamy, które patrzyły, jak ich dzieci ich szukają, miały łzy w oczach. Nie mogły stać spokojnie i patrzeć, jak ich pociecha z zawiązanymi oczami stara się je odnaleźć.

Dziecko i matka - niesamowita więź

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na szczęście każde dziecko odnalazło swoje matki. Eksperyment pokazał, że pomiędzy rodzicielką a jej potomkiem istnieje niesamowita więź, ale pokazał nie tylko to. 

Okazało się, że cały wzruszający eksperyment, który podbija sieć, jest reklamą. Znana marka, która zajmuje się produkowaniem biżuterii, postanowiła w ten sposób pokazać swoją nową kolekcję. Mamy, które czekają na swoje dziecko, mają na sobie najnowsze kolczyki, pierścionki i łańcuszki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Chłopiec niechcący zbił bardzo stary wazon. Jego mama prawie zemdlała, gdy zobaczyła, co było w środku
2. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia

Pomysł z tak wzruszającą reklamą tuż przed świętami przypadł do gustu internautom, którzy od dawna nie byli tak zaskoczeni kreatywnym podejściem do sprzedaży biżuterii. Znana marka udowodniła, że reklamy nie muszą być nudne, a mogą być niezwykle wzruszające. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk przeszedł samego siebie. Obraził nawet najbardziej zagorzałych katolików
  2. Prostsze niż placki ziemniaczane i o wiele pyszniejsze, wręcz obłędne. Receptura góralska jest cudowna
  3. Nałożyła na włosy maseczkę wg receptury babci. Po tygodniu z jej włosami stała się niebywała rzecz, szczęka jej opadła
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"  
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News