Niebezpieczne znalezisko. Dziecko na placu zabaw natrafiło na głowę kobiety, a to był dopiero początek

Niebezpieczne znalezisko. Dziecko na placu zabaw natrafiło na głowę kobiety, a to był dopiero początek Źródło: .

Dziecko bawiące się spokojnie na placu zabaw w pewnym momencie natrafiło na głowę kobiety. Była w brutalny sposób oderwana od ciała, a dookoła widniały jeszcze ślady krwi. To jednak dopiero początek koszmaru - ustalenia policji są dramatyczne.

Dziecko, idąc pobawić się ze swoimi znajomymi na lokalny plac zabaw nigdy w życiu nie spodziewałoby się, że natrafi na ludzkie szczątki. To musiał być szokujący, lecz też niezdrowo ciekawy widok - głowa nieznanej im młodej kobiety w początkowym stadium rozkładu.

Dziecko nagle zobaczyło jasny przedmiot - to była głowa z blond włosami

Dzieci bawiące się na pobliskim placu zabaw, tuż przed wysokim na kilkanaście pięter blokiem, natrafiły na przerażającą rzecz. Jedno z nich znalazło oderwaną głowę kobiety - wokół znajdowała się jeszcze zaschnięta krew. Część ciała należąca do nieznanej im młodej blondynki została natychmiast przez dzieci sfotografowana i nagrana, zanim któreś podjęło decyzję, by zadzwonić na policję.

Zdjęcia szybko pojawiły się na portalach społecznościowych, a funkcjonariusze mieli pełne ręce roboty. Musieli przede wszystkim ustalić, gdzie znajduje się reszta ciała. Po przyjrzeniu się okolicy z jednego z wyższych pięter, zauważono tułów kobiety na daszku graniczącym z pierwszym piętrem bloku. Dzieci z Czyty nadal były żywo zainteresowane znaleziskiem, lecz szybko je przegoniono. Na miejscu pojawili się technicy i zaczęto szukać sprawcy.

Dziewczyna miała zaledwie 19 lat

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ustalono, że ciało należy do studentki, 19-letniej mieszkanki Czyty. Dorabiała sobie w lokalnym klubie ze striptizem. Z racji swojej urody nie mogła narzekać na małe zarobki czy brak zainteresowania mężczyzn. Wkrótce pojawiły się informacje, że nastolatka została zrzucona z 12. piętra bloku - ciało wylądowało na daszku, a głowa potoczyła się nieco dalej, w okolice placu zabaw.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy. To był dla niej cios
2. Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści dla milionów Polaków. Lepiej się przygotujcie na koszmarną zimę, tak źle jeszcze nie było

Policja na tę chwilę nie ujawnia, w jaki sposób zmarła dziewczyna. Zatrzymano też podejrzanego - 38-letniego mężczyznę, który wynajmuje mieszkanie w tym samym budynku. To najprawdopodobniej z jego lokalu wyrzucono ciało. Grupa kierowana przez Igora Jurganowa, który kieruje działem śledczym Komitetu Śledczego w Dystrykcie Centralnym, zdradziła jedynie wiek podejrzanego, ofiary i to, że będzie oskarżony o zabójstwo. Dalsze losy mężczyzny będą znane po rozprawie sądowej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Listonosz porzuci przesyłkę. ZAPŁACISZ Ty, a grozi nawet sąd
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Znany kucharz podzielił się prostym sposobem na krojenie cebuli. Dzięki niemu nigdy więcej nie uronisz łez
  4. 27-letnia kobieta została brutalnie zgwałcona. Działanie, które po tym podjęła, zszokowało wszystkich
  5. Każdy kierowca musi to wiedzieć. Oszuści wyłudzają pieniądze metodą "na lusterko", nie daj się nabrać

Źródło: Fakt

Następny artykuł