Tata ma nadzwyczaj marudną córkę. Mama po kryjomu nagrała, jak "załatwił" spryciulę

Tata ma nadzwyczaj marudną córkę. Mama po kryjomu nagrała, jak "załatwił" spryciulę Źródło: youtube.com/ ViralHog

Dziecko było bardzo niesforne. 2-letnia Juliette jest tym dzieckiem, które wprost uwielbia płatać psikusy swoim rodzicom. Radosna dziewczynka pewnego dnia, wychodząc z samochodu, położyła się na ziemi, chcąc zrobić swojemu ojcu na złość. Nie wiedziała jednak, że jej tata ma na nią sposób.

Dziecko pary Amerykanów jest ich prawdziwym oczkiem w głowie. Rodzice 2-latki, która już zaczęła uczęszczać do żłobka, znana jest ze swojego wyjątkowo radosnego charakteru, który sprowadza się do robienia psikusów swoim najbliższym. Pewnego razu dziecko postanowiło, że położy się na ziemi tuż po wyjściu z samochodu. Ojciec dziewczynki, nie mając czasu na dyskusję ze swoją pociechą, zdecydował się zareagować na jej postawę gestem, którego dziecko nie mogło się spodziewać.

Dziecko chciało zrobić psikusa. Nie udało się

Juliette po powrocie ze żłobka bardzo nie chciała iść do swojego domu. Wolała bawić się na dworze. Żeby zademonstrować swój sprzeciw, mała dziewczynka położyła się na ziemi i zaczęła śmiać. Jej ojciec, który już kilkukrotnie zmagał się z psikusami i dziwnymi zwyczajami swojej córki, zdecydował się złapać ją za kurtkę i przenieść wprost do mamy.

Cała sytuacja została nagrana przez matkę dziewczynki, która nie kryje swojego rozbawienia całą sytuacją.

- Wideo zostało nakręcone z okna naszego wspólnego domu. Mój chłopak, a ojciec rezolutnej Juliette, która w październiku skończyła 2 lata, wracał z pracy. Po drodze odebrał małą z przedszkola. Nasze dziecko to mała dziewczynka, która uwielbia się śmiać i robić inne dziwne głupstwa. Jeszcze bardziej zabawne jest to, że Juliette waży prawie 37 funtów (ok. 17 kg), ale mimo to, jej kurtka nie pękła, kiedy jej tata ją podniósł. Mała często robi nam takie rzeczy i właśnie za to ją kochamy – czytamy wiadomość od mamy Juliette w opisie wideo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Film wzbudził kontrowersję

Mimo zabawnego wydźwięku całej sytuacji, internauci, którzy zobaczyli filmik, wyrazili swój głęboki niepokój, wynikający zachowania ojca. Widzowie stwierdzili, że dziecku mogła stać się krzywda, gdyby kurtka pękła.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wrócił wcześniej do domu. Gdy przypadkiem zobaczył co wyprawia żona, złożył papiery rozwodowe
2. Doda nagrała starsze małżeństwo w dwuznacznej sytuacji na plaży. Pokazała filmik fanom. Byli zniesmaczeni

Rodzice dziecka tłumaczą się tym, że nie mieli czasu na to, aby wdawać się w dyskusje z dzieckiem, które samo wydawało się bardzo rozbawione zachowaniem swojego taty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Zakonnica napisała "list od diabła". Naukowcy po 400 latach w końcu go rozszyfrowali, jego treść mrozi krew w żyłach
  3. Tata ma nadzwyczaj marudną córkę. Mama po kryjomu nagrała, jak "załatwił" spryciulę
  4. Nie zauważył, że syn umierał, bo wolał pracować. Po wszystkim napisał przejmujący list do wszystkich rodziców
  5. Mało kto wie, że każdy z nas ma 2 znaki zodiaku. Prawie wszyscy mylą się przy odczytywaniu horoskopu

źródło: YouTube

Następny artykuł