Są już wstrząsające wyniki sekcji zwłok. Dziecko 14-letniej Zuzi nie żyje

Są już wstrząsające wyniki sekcji zwłok. Dziecko 14-letniej Zuzi nie żyje Źródło: unsplsh.com/Eric Ward

Dziecko zostało znalezione martwe. Sprawa okazała się skomplikowana - niemowlak należał do 14-latki, która tuz po porodzie zgłosiła się do szpitala. Niezbędne okazało się przeprowadzenie sekcji noworodka. Wyniki badania są druzgoczące, ujawniają okropną prawdę.

Dziecko Zuzi nie żyło, gdy dotarli do niego funkcjonariusze. Niezbędne okazało się przeprowadzenie dalszych badań, które pozwoliłyby określić, co się stało. Zakładano, że noworodek mógł urodzić się martwy lub chory. Wyniki sekcji zwłok okazały się o wiele bardziej dramatyczne.

14-latka urodziła dziecko. Maleństwo nie żyje

Sprawa Zuzi z Suwałk od początku była podejrzana. Dziewczyna sama zgłosiła się do szpitala w Szpitala Wojewódzkiego im. doktora Ludwika Rydygiera. Skarżyła się na silne bóle brzucha. Lekarze badający nastolatkę od razu się zorientowali, że ta dosłownie przed chwilą urodziła i zaczęli pytać, gdzie jest dziecko. Gdy nie uzyskali odpowiedzi bezzwłocznie poinformowali policję.

Funkcjonariusze bardzo szybko znaleźli noworodka. Maleństwo nie żyło i zostało zakopane zaledwie 500 metrów od domu 14-latki. W tej sytuacji mogła pomóc jedynie sekcja zwłok, która mogłaby wykazać, co było przyczyną zgonu niemowlaka. Było bardzo możliwe, ze nie doszło do ciężkiego przestępstwa. Wyniki badania nie pozostawiły jednak żadnych wątpliwości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wyniki sekcji zwłok nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Wydarzył się dramat

Specjaliści ustalili, że dziecko urodziło się zdrowe, a przede wszystkim żywe. Według nich niemowlak zmarł w skutek braku dostępu do powietrza, przypuszczalnie w skutek uduszenia. Taki wniosek potwierdza przypuszczenia policji, która również zakładała ten czarny scenariusz. 14-latka najpewniej zabiła maleństwo tuż po porodzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmarne wiadomości, trąba powietrzna uderzyła na południu Polski. Zagrożone kolejne regiony

2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

Dziewczyna nie jest jednak jedyną osobą, która usłyszy w tej sprawie zarzuty. Mundurowi podejrzewają, że we wszystko był zamieszany 16-letni ojciec dziecka. Chłopak miał pomóc w zakopaniu ciała. Teraz usłyszy zarzut znieważenia zwłok, za co grozi nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Miał wypadek, myśleli że nie żyje. W kostnicy podjęto akcję ratunkową
  4. Niepojęte, że mąż zdradzał żonę z tyloma kobietami naraz. Wymyśliła nadzwyczajną zemstę
  5. Najbardziej dziwaczne paznokcie hybrydowe, jakie do tej pory stworzono. Nowy trend powoli podbija serca odważnych kobiet

Źródło: Popularne

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu