Dziecko zostało odnalezione.
pikio.pl
Jakub Kossakowski - 8 Maja 2020

Niestety, odnaleziono ciało dziecka. Prokuratura podała właśnie wyniki sekcji zwłok, wielka rozpacz

Ciężko o bardziej przejmujące informacje. Znaleziono ciało należące do poszukiwanego dziecka. Zwłoki zostały wyłowione z wody. Prokuratura podała wstępny rezultat sekcji zwłok. Przebieg wydarzeń może przyprawić o ciarki. Do czego doszło?

Prokuratura podzieliła się przejmującymi informacjami dotyczącymi sekcji zwłok. Nikt nie wiedział gdzie znajdowało się to dziecko. Wszystko się zmieniło kiedy pracownicy gospodarstwa rolnego poczuli dziwny zapach. Niestety potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. Noworodek nie żyje.

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęciePlotki się potwierdziły. Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z niemowlakiem, fani przecierają oczy ze zdziwieniaCzytaj dalej

Dziecko znaleziono w studni

Dramatyczne zajście miało miejsce we wsi Czyżew w województwie mazowieckim. Cała tragedia rozpoczęła się od śmierci 25-latki, która pracowała na tamtejszym gospodarstwie rolnym. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Fakt24, 25 kwietnia jeden z pracowników poinformował właścicielkę, że kobieta bardzo źle się czuje. Była w ciąży i zaczęła obficie krwawić. Niestety nie udało jej się uratować i zmarła. Jednak dziecko, które w sobie nosiła zniknęło bez śladu. Dokładne przeszukanie okolicy nie przyniosło żadnych rezultatów.

Dopiero po kilku dniach dziecko zostało odnalezione. Pracownicy gospodarstwa zauważyli, że woda ze studni ma dziwny zapach i na jej dnie coś pływa. Okazało się, że to poszukiwany noworodek. Jego ciało było w dalekim stadium rozkładu. Prokuratura podzieliła się informacjami ze wstępnej sekcji zwłok.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KobietaKobieta chora na nowotwór wzięła ślub w szpitalu. Następnego dnia jej męża spotkała największa tragediaCzytaj dalej

Do jakich wniosków doszła prokuratura?

Dziecko zostało odnalezione w studni 5 maja. Sprawa śmierci noworodka i jego matki wciąż jest badana przez prokuraturę. Jednak śledczym udało się dokonać pewnych ustaleń, którymi podzielił się z mediami prokurator Damian Zimniak.

- Ze wstępnych ustaleń po przeprowadzonej sekcji zwłok wynika, że noworodek płci żeńskiej urodził się martwy. Czekamy obecnie na kompleksowe wyniki sekcji zwłok noworodka, jak również wyniki przeprowadzonej wcześniej sekcji zwłok obywatelki Ukrainy - wyjaśnił prokurator z Prokuratury Rejonowej w Gostyninie, cytowany przez portal Fakt24.

Dzisiaj grzeje:

1. Przełom w poszukiwaniach Kacperka? Psy złapały trop

2. Ministerstwo Edukacji zmienia terminy rekrutacji do szkół. Uczniów czekają poważne zmiany, nie będą zachwyceni

Zmarła kobieta była obywatelką Ukrainy. Wcześniej odwiedziły ją jej matka razem z koleżanką. Obie zostały zatrzymane i zwolnione po przesłuchaniu. Jak donosi portal Fakt24, kobiety pracowały na tym samym gospodarstwie i wspólnie mieszkały.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. 11-latka z domu zastępczego jest w ciąży. Zaskakujące, kto okazał się być ojcem
  3. Polacy pogrążyli się w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, kochały go miliony na całym świecie
  4. Od jutra Biedronka wprowadza ogromną zmianę dla wszystkich klientów. Zakupy będą wyglądać inaczej niż dotychczas
  5. Przykre wieści o Małgorzacie Rozenek tuż porodem. Współczujemy, stała się rzecz, którą ją przerosła
  6. 3/4 kierowców nie ma pojęcia, że popełnia karygodny błąd w myjni bezdotykowej. Niszczą samochody
  7. Niektóre mamy i babcie odkryły tajemnicę dot. ogórków. Wiedzą jak zrobić najlepszą mizerię świata

InformacjeDramatyczne informacje ws. Kacperka, nikt o nich nie mówi. Ujawniono bardzo przykre szczegółyCzytaj dalej

Źródło: Fakt24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News