12-latek zmarł w tragicznych okolicznościach w domu dziecka. Bardzo smutna wiadomość ze Śląska

12-latek zmarł w tragicznych okolicznościach w domu dziecka. Bardzo smutna wiadomość ze Śląska Źródło: Pixabay

Dziecko zmarło w tragicznych okolicznościach mimo szybkiej reanimacji. 12-letni chłopiec miał się zadławić klockiem. Są to jednak nieoficjalne informacje, gdyż służby nie chcą na razie ujawniać szczegółów zdarzenia, do którego doszło w jednym z domów dziecka w Sosnowcu.

Dziecko zmarło niespodziewanie w placówce opiekuńczo-wychowawczej w Sosnowcu. 12-latek najprawdopodobniej zadławił się klockiem w czasie zabawy. Nie jest to jednak potwierdzona przez służby wersja zdarzeń. W sprawie rozpoczęło się już śledztwo, które ma wyjaśnić, jaka była prawdziwa, bezpośrednia przyczyna śmierci chłopca.

Dziecko zmarło w tragicznych okolicznościach

Jak donosi "Dziennik Zachodni", dziecku szybko udzielono pomocy, jednak nie udało się go uratować. Potwierdził to w rozmowie z medium rzecznik Urzędu Miejskiego w Sosnowcu. Służby oczekują obecnie na wyniki sekcji zwłok. Te mają doprowadzić do przełomu w śledztwie i wskazać, co dokładnie stało się w domu dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja nie chce na razie ujawniać szczegółów zdarzenia. Nie wiadomo nawet oficjalnie, w którym domu dziecka mieszkał chłopiec i gdzie dokładnie doszło do tragedii. Redaktorzy "Dziennika Zachodniego" przekazali, że najpewniej chodzi o placówkę mieszczącą się w budynku przy ulicy Koszalińskiej 51.

Wiele pytań i mało odpowiedzi w tej dramatycznej historii

Dzisiaj grzeje: 1. Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie
2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

Więcej o tych dramatycznych wydarzeniach w Sosnowcu lokalne media przekażą zapewne już w najbliższych dniach. Na razie sprawa pozostaje wypełniona niewiadomymi, a służby unikają udzielania odpowiedzi na większość pytań. Dopiero sekcja zwłok wskaże zapewne, czy bezpośrednią przyczyną śmierci 12-letniego chłopca rzeczywiście było wspominane przez "Dziennik Zachodni" zadławienie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Po porodzie jej brzuch zaczął rosnąć w kosmicznym tempie. Kiedy lekarze zrozumieli, co jest w środku, mogli się tylko przeżegnać
  4. Nie odstępują Agnieszki Woźniak-Starak nawet na krok. Do internetu trafił wymowny filmik
  5. Pies był tak bardzo pobity, że nie wiedzieli, jakiej jest rasy. Jego wygląd dzisiaj powala na kolana

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News