Miliony pokochały go za rolę w kultowym filmie. Życie aktora rozdarte przez tragedię, właśnie stracił dziecko

Miliony pokochały go za rolę w kultowym filmie. Życie aktora rozdarte przez tragedię, właśnie stracił dziecko Źródło: .

Dziecko było bardzo wyczekiwane przez popularnego aktora i jego żonę, z radością poinformowali fanów o córeczce. Niestety, właśnie napłynęły smutne wieści, ogromna tragedia.

Dziecko było dla sławnej pary wielką radością. Aktor chwalił się ciężarną żoną i córeczką w mediach społecznościowych. Niestety, doszło do ogromnej tragedii, małżeństwo straciło wyczekiwanego potomka. Fani są w szoku, w kierunku aktora płyną liczne słowa otuchy i wsparcia. 

Dziecko było zaplanowane, para bardzo się cieszyła z narodzin córeczki

Popularny aktor poinformował o ciąży swojej żony w listopadzie 2019. Kellan Lutz spodziewał się wraz ze swoją żoną Brittany córeczki. Mężczyzna najbardziej znany jest z roli Emmeta Cullena, brata Edwarda Cullena, bohatera zekranizowanej powieści "Zmierzch", która biła rekordy popularności. Para na bieżąco relacjonowała przebieg ciąży kobiety oraz przygotowania na nadejście potomka.

- Za tyle rzeczy mogę dziękować w tym roku, ale jeszcze więcej czeka nas w 2020. Jestem dumny z mojej żony i podekscytowany, że nasza rodzina się powiększy - jeszcze niedawno pisał aktor na swoim Instagramie.

Żona aktora poroniła w 6. miesiącu ciąży

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, niedawno napłynęły smutne wieści. O swoim poronieniu poinformowała w mediach społecznościowych żona aktora. Stracili dziecko w 6 miesiącu ciąży. Kobieta napisała pełen bólu wpis na swoim Instagramie, towarzyszy mu czarno-białe zdjęcie, na którym Brittany Lynn Lutz czule obejmuje swój ciążowy brzuszek.

- Córeczko, było zaszczytem i przyjemnością być twoją mamą przez te ostatnie sześć miesięcy. Było cudownie móc patrzeć na twoją twarz i czuć ruchy twoich nóżek. Bóg ma cię w swoich ramionach i pewnego dnia się spotkamy. Pewnego dnia spotkamy się w Niebie. Twoja mama kocha cię bardzo mocno - napisała żona aktora.

Dzisiaj grzeje: 1. Wspaniały hołd dla Anny Jantar. Natalia Kukulska nie kryje łez
2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

 

Kobieta przyznała, że nie jest w stanie mówić więcej o tej tragedii. Sławni rodzice są pogrążeni w żałobie. Głos w tej sprawie zabrał Kellan Lutz. Podziękował za wsparcie, które w tej trudnej sytuacji okazali im fani i bliscy. 

- To był szalony tydzień z mnóstwem emocji. Muszę zmierzyć się ze złamanym sercem, ale jestem wdzięczny za te ostatnie sześć miesięcy i podróż, jaką przeszliśmy. W życiu możemy nie uzyskać odpowiedzi na wszystkie nasze pytania, ale zawsze pozostaniemy uczciwi! Bóg zwróci nam to, co nasze. Kocham cię, Brittany. Dziękuję wam wszystkim za całą miłość, szacunek w tym prywatnym czasie, zrozumienie tej sytuacji oraz wsparcie! Po prostu wiedzcie, że kochamy was wszystkich i doceniamy, co dla nas robicie. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć naszą córeczkę w niebie, gdy Bóg wezwie nas do Domu - napisał aktor.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Baby girl,⁣ It was my absolute honor and pleasure to be your mom these last 6 months. I did my best and it was an absolute joy seeing your little face all those times on that screen and feeling your tiny kicks. I don’t know why it happened the way it did, but part of me finds so much peace knowing you never experienced pain or heartache and never will. You’re in the arms of Jesus now and one day we will get to meet you for real. Until I see you in heaven... your mommy loves you so much. 💔⁣ ⁣ I’m not ready to talk about what happened, and I’m not sure I ever will. But I can say I am SO grateful for the most amazing husband who’s been by my side the entire time. I have the best most supportive family. The prayers from friends have meant everything. My incredible doctor and the amazing team at UCLA Medical Center who kept me alive are the real MVPs. And to all of you who donate blood- I have never been more grateful for you. Without you people like me wouldn’t be here. ⁣ ⁣ Thank you for respecting all of our privacy right now. Gonna take some time away to process and heal.

Post udostępniony przez Brittany Lutz (Gonzales) (@brittanylynnlutz)

Wyświetl ten post na Instagramie.

♥️FIJI♥️

Post udostępniony przez Kellan Lutz (@kellanlutz)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje o koronawirusie. Naukowcy twierdzą, że zanelźli nosiciela
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Po porodzie jej brzuch zaczął rosnąć w kosmicznym tempie. Kiedy lekarze zrozumieli, co jest w środku, mogli się tylko przeżegnać
  4. Lepiej usiądźcie. Ujawniono, ile Kurski zarabia w TVP z publicznych pieniędzy
  5. "Człowiek Rydzyka" zostanie prezydentem? Ojciec dyrektor już zaciera ręce

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News