Dziecko w bardzo złym stanie trafiło do szpitala. Lekarze zajrzeli do jego ust i natychmiast wezwali policję

Dziecko w bardzo złym stanie trafiło do szpitala. Lekarze zajrzeli do jego ust i natychmiast wezwali policję Źródło: Unsplash/Alex Pasarelu

Dziecko trafiło do szpitala z poważnymi obrażeniami. Z początku okoliczności jego trafienia pod opiekę lekarzy były niejasne. Wystarczyło jednak badanie, po którym natychmiast zawiadomiono policję.

Dziecko zostało przywiezione do placówki przez rodziców. 5-miesięczny chłopiec miał mieć obrażenia twarzy i wewnątrz buzi. Rodzice podali tłumaczenie, przez które miało dojść do takiej sytuacji. Lekarze nie do końca dawali im wiarę, ale zdecydowali się wykonać badanie.

Dziecko trafiło do szpitala w poważnym stanie

Do tego incydentu doszło w USA w Karolinie Południowej. Rodzice, 19-letnia Rachel Herron oraz 21-letni Billy Hawkins Junior, zarzekali się, że powodem obrażeń dziecka miał być gryzak, który eksplodował, gdy 5-miesięczny chłopiec się nim bawił. Lekarze z przerażeniem zajrzeli do ust malucha i stwierdzili, że dziecko ma znacznie poważniejsze obrażenia.

Okazało się, że dziecko ma obie ręce połamane, podbite oko, a także mnóstwo siniaków i rozcięć. Ponadto liczne ślady na ciele 5-miesięcznego chłopca wskazywały na to, że ktoś już wcześniej się nad nim znęcał. Lekarze byli niemal pewni, że zwykła zabawka nie mogła spowodować takich obrażeń. Podejrzewając, że to sprawka jego rodziców, powiadomili policję.

Zawiadomiona przez lekarzy policja przyjechała do szpitala i rozpoczęła śledztwo

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Funkcjonariusze policji z Greenville przyjechali na miejsce i czym prędzej aresztowali wyrodnych rodziców. Na czas trwania śledztwa zamknięto ich w areszcie, a następnie śledczy udali się do ich domu. Oględziny miejsca zamieszkania 19-latki i 21-latka nie pozostawiły żadnych wątpliwości, że doszło do znęcania się nad dzieckiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
2. Kiedy skończył 13 lat, stał się najmłodszym tatą na Ziemi. Wiadomo, co stało się z nim po 10 latach, bardzo przykre

Znaleziono także gryzak, którym rodzice zasłaniali się, tłumacząc obrażenia dziecka. Wyrzucono go do śmietnika i nic nie wskazywało na to, że miałby kiedykolwiek eksplodować. Po oględzinach dziecka przez biegłych i przebadaniu domu wyrodnych rodziców, dowodów było już wystarczająco, aby postawić im zarzuty. Oboje staną przed sądem oskarżeni o dotkliwe znęcanie się nad dzieckiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. T-Mobile masowo ZRYWA umowy. Setki Polaków zagrożonych
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci
  3. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" nagle wycofała się z programu! Powód jest bardzo bolesny, mamy oficjalne oświadczenie
  4. "Wypie*dalać". Dziennikarze pojechali do wsi, w której mieszka arcybiskup Głódź
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi

Źródło: Lolmania

Następny artykuł