Badanie USG wykazało, że zawartość łona ciężarnej wcale nie jest dzieckiem. Po informacji lekarza zrobiło jej się słabo

Badanie USG wykazało, że zawartość łona ciężarnej wcale nie jest dzieckiem. Po informacji lekarza zrobiło jej się słabo Źródło: Pixabay / Greyerbaby

Dziecko miało być kolejnym potomkiem tej pary. Kobieta wykonała test ciążowy i bardzo ucieszyła się na wieść o kolejnej ciąży. Ginekolog nie miał dla niej jednak dobrych wiadomości.

Dziecko, którego spodziewała się pewna para, nigdy nie przyszło na świat. Kobieta wykonała test ciążowy, który potwierdził, że jest w ciąży. Szczęśliwa udała się do ginekologa. Lekarz nie miał dla niej jednak radosnych wieści. W jej łonie nie znajdował się noworodek, a coś zupełnie innego.

Dziecko nigdy się nie urodziło

Para miała już jedno dziecko, a wieść o drugim potomku bardzo ich uszczęśliwiła. Kobieta była przekonana, że znów jest w stanie błogosławionym, ponieważ test ciążowy, który wykonała, dał wynik pozytywny. Uradowana umówiła się na pierwszą wizytę do ginekologa. Podczas oczekiwania na lekarza, zaczęła się bardzo źle czuć. Pierwsza ciąża kobiety przebiegła bez żadnych komplikacji, więc rodzina była przekonana, że to z dzieckiem dzieje się coś złego. 

Kobieta poczekała na wizytę i udała się z partnerem do lekarza. Bardzo zdenerwowani oczekiwali na swoją kolej. Kiedy rozpoczęło się badanie USG i obraz z wnętrza macicy kobiety ukazał się na monitorze urządzenia, wszyscy byli w szoku. Okazało się, że w jej łonie wcale nie ma dziecka, a macicę pokrywają setki małych torbieli.

Dziecko okazało się dziesiątkami drobnych torbieli

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarz zdiagnozował przypadłość kobiety jako zaśniad groniasty. Jego objawy najczęściej pojawiają się pomiędzy 4 a 5 miesiącem ciąży. Mogą wówczas nastąpić bardzo nasilone wymioty oraz krwawienie z dróg rodnych. Jest to niezłośliwa postać ciążowej choroby trofoblastycznej, Występuje, kiedy dojdzie do nieprawidłowego zapłodnienia komórki jajowej.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
2. Pies nauczył się mówić. Słowa, które wypowiedział powalają na łopatki, jest nagranie

Bardzo rzadko zdarza się, żeby wśród torbieli rozwinął się zdrowy płód. Kobieta poddała się zabiegowi, podczas którego lekarz usunął torbiele z jej macicy. Wszystko przebiegło pomyślnie i znów może planować kolejną ciążę.

uploaded
Imgur / 0tisdriftwood

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sąd zadecydował wbrew ZUS. Tysiące kobiet może wnioskować o WYŻSZĄ emeryturę
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci
  3. Zasnęła z noworodkiem na kanapie. Nagle wybudził ją przeraźliwy krzyk męża
  4. Chciała wiedzieć, co robi jej mąż zostając sam z dzieckiem. Nagrania z ukrytej kamery odebrały jej mowę
  5. Musiał wyciągnąć z krocza pacjentki rzecz, która była przeznaczona dla jej chłopaka. Ginekologa aż zatkało

źródło: Webniusy

Następny artykuł