Anna Lewandowska długo skrywała wiadomość o ciąży. Jej mąż zdradził najpilniej strzeżony sekret dot. drugiego dziecka

Anna Lewandowska długo skrywała wiadomość o ciąży. Jej mąż zdradził najpilniej strzeżony sekret dot. drugiego dziecka Źródło: .

Dziecko numer dwa pojawi się w rodzinie Lewandowskich. Anna długo skrywała sekret o kolejnej ciąży, a jej mąż w końcu potwierdził wiadomość o kolejnym dziecku. Piłkarz zdradził też najpilniej strzeżony sekret.

Dziecko Ani i Roberta Lewandowskich, Klara, będzie miała brata lub siostrę. Piłkarz podczas ostatniego meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium a Olympiakosem Pireus wykonał charakterystyczny gest, wskazujący na to, że para spodziewa się kolejnego dziecka. Zdradził też jeden z pilniej strzeżonych sekretów dotyczących drugiej ciąży.

Drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich

Robert Lewandowski po meczu, w którym zdobył 59. gola w Lidze Mistrzów, udzielił wywiadu, w którym zdradził jeszcze więcej informacji dotyczących ciąży ukochanej żony. Piłkarz nie ukrywał, jak bardzo jest szczęśliwy ze względu na to, że na świecie pojawi się kolejna pociecha, a jego rodzina znowu się powiększy.

Robert Lewandowski zdradza sekret dot. drugiego dziecka 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Tak, oczekujemy drugiego dziecka. Jesteśmy teraz w czwartym miesiącu i cieszymy się, że nasza rodzina się powiększa. Posiadanie dziecka to najlepsza rzecz na świecie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i nasza rodzina się powiększy - powiedział uśmiechnięty Robert Lewandowski

Tata, który oczekuje narodzin drugiego dziecka zdradził, że Ania Lewandowska urodzi w kwietniu przyszłego roku. Z tego wynika, że żona polskiego piłkarza zaszła w ciążę w lipcu bieżącego roku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Póki co, rodzice nie zdradzają płci kolejnego dziecka. Na razie podzielili się tylko informacją o ciąży oraz o terminie porodu Ani. Fani trenerki fitness i piłkarza z niecierpliwością czekają na rozwój wydarzeń i kolejne wiadomości dotyczące dziecka jednej z najgorętszych par w Polsce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od czwartku posypią się MANDATY. Drogówka nie będzie miała litości
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. W polskim szpitalu urodziły się bliźniaki o różnym kolorze skóry. Ich mama wyjawiła mediom całą prawdę
  4. Z ostatniej chwili: Anna Lewandowska jest w kolejnej ciąży! Jej mąż przekazał tę wiadomość na oczach milionów
  5. Przez lata był jedną z czołowych postaci "Wiadomości". Niestety, nie udało mu się pokonać nowotworu  

źródło: se

Następny artykuł