Pies odkrył co dziewczynka zobaczyła nad taflą wody. Szybko ocenił sytuację i rzucił się na pomoc

Pies odkrył co dziewczynka zobaczyła nad taflą wody. Szybko ocenił sytuację i rzucił się na pomoc Źródło: Facebook/Smart Eagles

Dziecko bawiło się na brzegu, ale w pewnym momencie zauważyło coś nad taflą wody. Wtedy do akcji wkroczył towarzyszący mu pies. Zwierzak szybko ocenił sytuację i postanowił pomóc dziewczynce.

Dziecko bawiło się na brzegu, gdy w pewnej chwili pewna rzecz w oddali przykuła uwagę kilkulatki. Towarzyszący dziewczynce pies szybko zrozumiał, co się dzieje, ocenił sytuację i bez wahania rzucił się do pomocy. Takie zwierzę to prawdziwy skarb. 

Dziecko miało kompana do zabawy 

Dziecko spędzało swój czas na beztroskiej zabawie na plaży. Dziewczynce towarzyszył pies, który jednocześnie był jej kompanem w psotach, jak i opiekunem. Zwierzę ewidentnie czuwało nad bezpieczeństwem maleństwa. W pewnym momencie dziewczynka zauważyła coś nad taflą wody, a sytuacja zaczynała robić się niebezpieczna. Na szczęście w pobliżu był pies, który uratował maluszka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Akcja ratunkowa 

Wygląda na to, że pies czuł się odpowiedzialny za bezpieczeństwo dziewczynki. Cały czas czuwał i kontrolował sytuację, a gdy tylko pojawiła się wizja nieszczęścia, postanowił wkroczyć do akcji i zażegnać kryzys. Dziecko podczas zabawy zauważyło nad taflą wody piłeczkę należącą najprawdopodobniej do zwierzęcia. Widać było, jak dziewczynka zbliża się do wody i desperacko próbuje wyłowić zabawkę. Pies zareagował na to natychmiast. Nie mógł pozwolić, żeby kilkulatka wpadła do wody, więc szybko ocenił sytuację i zareagował nadzwyczaj mądrze. 

Podbiegł do maluszka, chwycił delikatnie zębami za sukienkę i odciągnął ją od wody. Zasygnalizował tym samym, że panuje nad sytuacją i nie chce, żeby dziewczynce stała się krzywda. Gdy przetransportował dziecko w bezpieczną strefę, odpowiednio oddaloną od wody, sam pognał, żeby wyłowić piłkę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitny polski reżyser i scenarzysta, przegrał walkę z najpoważniejszym nowotworem

Dziewczynka z pewnością chciała po prostu pobawić się z psem i pomyślała, że będzie zadowolony, jeżeli porzuca mu piłkę. Jak to dziecko, nie brała pod uwagę tego, że wejście do wody może być dla niej niebezpieczne. Całe szczęście pies okazał się odpowiedzialnym opiekunem - w odpowiednim momencie odczytał zamiary dziewczynki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Listonosz porzuci przesyłkę. ZAPŁACISZ Ty, a grozi nawet sąd
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?
  5. Sekretny przepis Macieja Kuronia na kotlety schabowe. Trzeba zadbać tylko o jeden szczegół, aby cieszyć się nieziemskim smakiem

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News