Niestety, 2,5-latek nie miał szans tego przeżyć. Niebywała tragedia w centralnej Polsce

Niestety, 2,5-latek nie miał szans tego przeżyć. Niebywała tragedia w centralnej Polsce Źródło: fot. wikipedia.org/Karol Szadkowski (AMZ Kutno)

2,5-letnie dziecko uległo potwornemu wypadkowi w centralnej Polsce. Niestety chłopiec zmarł na skutek odniesionych ran w szpitalu.

Dziecko często nie zdaje sobie z tego, co robi, przez co nawet nieumyślnie może dochodzić do naprawdę niebezpiecznych sytuacji. Zwłaszcza na wsi, gdzie niestety na podwórkach znajduje się często wiele niebezpiecznych przedmiotów, które bez wątpienia nigdy nie powinny trafić w ręce dziecka. W tym przypadku 2,5-latek uruchomił ciągnik, który znajdował się na posesji.

Chłopcu udało się odpalić maszynę, ponieważ w ciągniku nadal znajdowały się kluczyki, a dokładniej były cały czas w stacyjce, więc wystarczyło, aby dziecko je przekręciło i w tym momencie maszyna zaczynała jechać. Niestety ta sytuacja zakończyła się tragicznie.

Dziecko odpaliło ciągnik, a następnie z niego spadło

Każdy, kto choć raz opiekował się tak małym dzieckiem, ten wie doskonale, jak trudno jest je mieć cały czas na oku, zwłaszcza gdy sami musimy jeszcze pracować, a niestety praca na roli wymaga od rolnika oraz jego rodziny całego ogromu pracy. W takiej sytuacji bardzo łatwo o wypadek, zwłaszcza gdy dziecko zniknie nam z oczu.

Według ustaleń policji, podczas tragedii, rodzice chłopca byli obecni w gospodarstwie. Niestety w momencie, kiedy 2,5-latek odpalił maszynę, stracił równowagę i spadł z jednego ze schodków od kabiny prosto pod tylne koło ciągnika, które przejechało po nim.

DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Są to jak na razie wstępne ustalenia funkcjonariuszy, a prace na miejscu zdarzenia cały czas trwają. Na gospodarstwo położone w Słupno pod Płockiem został również wezwany prokurator, który teraz bada cała zaistniałą sytuację.

- Gdy ciągnik ruszył, chłopiec niestety spadł ze stopnia pojazdu wprost pod jego tylne koło. Będą one szczegółowo weryfikowane. Na miejscu zdarzenia był prokurator - mówiła rzeczniczka płockiej policji Marta Lewandowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat mamy Kasi podczas ślubu. Nagle rozległ się huk, pilna pierwsza pomoc w kościele
2. Już nie tylko Air Kuchciński. Kolejne afery marszałka wychodzą na jaw

Chłopiec w stanie ciężkim został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do jednego z Warszawskich szpitali, gdzie lekarze stoczyli walkę o jego życie. Niestety na skutek odniesionych obrażeń dziecko zmarło, a sami lekarze byli praktycznie bezradni.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Dorota Szelągowska skomentowała aferę pedofilską z ojcem Marii Sadowskiej. Gwiazda TVN sama była ofiarą pedofila, jej słowa MIAŻDŻĄ!
    2. Uwielbiana aktorka otarła się o śmierć. Jej zmagania z przerażająca choroba śledziła CAŁA Polska 
    3. Pozwoliła synkowi wybrać dowolne zwierzę ze schroniska. Jego wybór wzrusza do łez
    4. Tak wyglądała żona Sławomira w dniu swojego ślubu. Ten widok zwali was z nóg, jest nie do poznania
    5. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News