Setki osób szukało zaginionego 2-latka. Nie pomogły drony ani psy, finał poszukiwań szokuje

Setki osób szukało zaginionego 2-latka. Nie pomogły drony ani psy, finał poszukiwań szokuje Źródło: Unsplash/Daiga Ellaby

Dziecko zaginęło, a setka osób ruszyła na pomoc i zorganizowała akcję poszukiwawczą. W odnalezieniu chłopca nie pomogły drony ani psy. Ta historia ma swój zaskakujący finał.

Dziecko zaginęło bez śladu. W akcję poszukiwawczą 2-latka zaangażowała się cała masa osób, a także użyte zostały drony. Na nic się to nie zdało, natomiast cała historia zakończyła się w bardzo zaskakujący sposób. Nikt nie spodziewał się takiego finału sprawy. 

2-letnie dziecko wyszło z domu i ślad po nim zaginął 

2-letnie dziecko postanowiło samodzielnie opuścić dom podczas rodzinnej uroczystości i udać się na pole. Sytuacja miała miejsce w kanadyjskiej prowincji Saskatchewan. Courtlund Barrington-Moss wykorzystał zamieszanie w gronie rodziny i wybrał się na wycieczkę. 

Nie poinformował o tej decyzji nikogo, więc gdy tylko jego najbliżsi zorientowali się, że go brakuje rozpoczęli rozpaczliwe poszukiwania. W odnalezieniu chłopca nie pomogła setka osób, ani psy. Nic nie dało nawet zaangażowanie dronów. Ta historia ma jednak szczęśliwe i dość zaskakujące rozwiązanie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Desperackie poszukiwania chłopca zakończone szokującym finałem

Dwuletniego Kanadyjczyka zaczęli szukać wszyscy okoliczni mieszkańcy. Niektórzy w celu szybszego przemieszczania się i pokrywania większego terenu, zdecydowali się na przeczesywanie sąsiednich terenów na koniach. Jest to kluczowa kwestia, jeżeli chodzi o rozwiązanie całej sprawy.

Mały Courtlund Barrington-Moss bardzo kochał bowiem te zwierzęta.  Około 9 rano dwóch ratowników usłyszało chichot dobiegający z przydrożnego rowu, który jak się później okazało być reakcją chłopca na widok konia, którego chciał pogłaskać. 

2-latek wpadł bowiem po szyję w błoto. Z malcem nie było kontaktu przez 12 godzin, a po jego odnalezieniu i zbadaniu, okazało się, że ma na swoim ciele lekkie oparzenia słoneczne, wiele zadrapań i ugryzień komarów. Całe szczęście były to jedyne obrażenia, jakie poniósł w tej sytuacji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny alarm RCB w Polsacie. Przygotujcie się dziś na najgorsze, znajdźcie bezpieczne schronienie
2.Kolejny samorząd wystawił PiS rachunek. Miastu brakuje aż 125 mln zł

Jak widać miłość chłopca do koni pomogła poszukującym dotrzeć do 2-latka. Gdyby nie to, mógłby tkwić uwięziony w błocie jeszcze długie godziny. Dziecko dostała nauczkę i najprawdopodobniej już nigdy więcej nie oddali się samodzielnie od swojego miejsca zamieszkania. 

 

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  4. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją sprzedawał kolegom
  5. Katarzyna Dowbor nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"

Źródło: o2.pl

 

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu