Dziecko odkryło śmiertelny nałóg rodziców i wzięło sprawy w swoje ręce. Niewiarygodne

Dziecko odkryło śmiertelny nałóg rodziców i wzięło sprawy w swoje ręce. Niewiarygodne Źródło: Screen/Youtube/wgaltv

Dziecko często podświadomie czuje, że coś jest nie tak, niezależnie od tego, jak bardzo rodzice starają się to ukryć. Ten chłopiec po odkryciu śmiertelnego nałogu rodziców zdecydował się wziąć sprawy w swoje ręce. Jego historia jest niesamowita.

Dziecko zasługuje na kochający dom i odpowiedzialnych opiekunów. Jednak nie zawsze wszystko wygląda jak idealnie. Ten chłopiec odkrył śmiertelny nałóg swoich rodziców i postanowił niezwłocznie działać. Jego zachowanie wydaje się być niewiarygodne. Dziecko zachowało się bowiem niezwykle dojrzale. 

Dziecko odkryło nałóg rodziców

Dziecko często nie zdaje sobie sprawy z tego, co dzieje się wokół niego. Bywa tak, że jest naiwne i wierzy swoim rodzicom bezgranicznie. Ten chłopiec przeżył szok, kiedy zorientował się, że jego mama i tata są uzależnieni od narkotyków. Zdecydował się jednak wziąć sprawy w swoje ręce. 

10-latek zachował się niezwykle dojrzale jak na swój wiek. Postępowanie jego rodziców zasługuje natomiast na najgorszą z możliwych not. Ta historia pokazuje, że nie każdy powinien decydować się na posiadanie potomstwa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szybka reakcja chłopca

Wydarzenie miało miejsce w Dover w  Pensylwanii. 27-letnia Lakin Michelle Stoppard i 26-letni Anthony Edward Young II są uzależnieni od narkotyków, a ich nałóg sprawił, że zaniedbywali swojego 10-letniego syna. Chłopiec przypuszczał, że jego rodzice mają problem, ale tak naprawdę zdał sobie z niego sprawę dopiero wtedy, gdy znalazł porozrzucane po mieszkaniu igły. 

Jak widać, jego mama i tata niespecjalnie ukrywali swoje uzależnienie i zażywali narkotyki w domu, co tylko wskazuje ich skrajny brak odpowiedzialności. Dziecko natomiast zachowało się wzorowo i bardzo szybko zareagowało na swoje niepokojące odkrycie.

Chłopiec natychmiast zadzwonił na policję i opowiedział o całej sytuacji. Funkcjonariusze zjawili się na wskazany adres, przeszukali mieszkanie i znaleźli wiele rzeczy wskazujących na to, że mieszkają w nim narkomanii. Zastali również Lakin Michelle Stoppard, która była tak odurzona, że ledwo trzymała się na nogach. 

Dzisiaj grzeje: 1.Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce
2.Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

Para została ostatecznie aresztowana i trafiła do więzienia, a chłopcem zajęła się organizacja York Country Children and Youth Services. Z pewnością decyzja o tym, żeby donieść na rodziców była dla dziecka trudna. Dziecko w taki drastyczny sposób zmotywowało swoich opiekunów do rzucenia nałogu i wrócenia do normalnego życia.

 

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Znany polski muzyk pedofilem. Pojawiły się pierwsze ofiary, "miały być gwałcone w piwnicy"
  4. Pożar na Śląsku, szczątki trudne do zidentyfikowania. TVN przekazało dramatyczne informacje
  5. Rodzina zgłosiła zaginięcie kobiety, a ta leżała martwa we własnym domu. Tajemnicza śmierć 36-latki

Źródło: Newsner

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu