Nie żyje 8-latek. Rodzinny spacer skończył się tragedią

Nie żyje 8-latek. Rodzinny spacer skończył się tragedią Źródło: publicdomainpictures.net MALIZ ONG

Dziecko wraz z bratem i rodzicami wybrało się na krótką rodzinną wycieczkę. Nikt nie spodziewał się, że rodzina wróci do domu już bez 8-latka. Wydarzył się przerażający incydent, policja cały czas bada wszelkie informacje aby ustalić, jak mogło do tego dojść.

8-letnie dziecko mimo udzielonej pomocy nie przeżyło. Rodzice są zdruzgotani, zostali już objęci opieką psychologa. Policja czeka na ich zeznania.

Dziecko zmarło z powodu odniesionych obrażeń

5 lipca rodzice wraz z 8-latkiem i jego o rok młodszym bratem wybrali się na przejażdżkę rowerową oraz pospacerować po lesie. Chłopiec miał jeździć na rowerze w okolicy niestrzeżonego przejazdu kolejowego we wsi Bobowicko w województwie lubuskim. Miał nagle wyjechać rowerem pod pociąg relacji Zbąszynek-Międzyrzecz. Policjanci ustalają, czy aby na pewno był wtedy na rowerze, czy może też niespodziewanie wybiegł zza drzew.

Motorniczy był trzeźwy i jest zdruzgotany całą sytuacją. 8-latek niestety zginął na miejscu. Ruch kolejowy na trasie został wstrzymany.

- Na razie dokładne okoliczności tego wypadku nie są znane. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Rodzina zmarłego dziecka zostanie otoczona opieką psychologiczną - tłumaczył rzecznik lubuskiej policji, nadkom. Marcin Maludy.

Zeznania rodziców są kluczowe dla sprawy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ustalamy okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Musimy wyjaśnić, jak dziecko wpadło pod jadący skład. Nie mamy też pewności, czy chłopiec na przejazd wjechał rowerem czy próbował przekroczyć go pieszo. Przesłuchanie rodziców jest w tej chwili absolutnie niemożliwe, przeżywają ogromny dramat. Pracujemy nad ustaleniem, jak dokładnie doszło do tego, że 8-latek znalazł się pod szynobusem. Prawdopodobnie informacje od rodziców pozwolą nam określić, jak doszło do tego tragicznego zdarzenia - kontynuuje rzecznik lubuskiej policji.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor zginął w wypadku. Po latach ujawniono, co zrobił kilka godzin przed śmiercią, ciężko powstrzymać łzy
2. Pierwsze objawy miażdżycy. Nigdy ich nie lekceważcie

Nie wiadomo, czy rodzice usłyszą jakiekolwiek zarzuty. Wszystko zależy od wyników śledztwa pod nadzorem prokuratury oraz od zeznań dorosłych. Na tę chwilę trudno jednoznacznie ustalić, czy rodzice mieli oko na swojego syna czy też kilkulatek sam się oddalił i wpadł pod skład.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niebywały ubiór Rodowicz na zdjęciu z obłędnej kuchni w luksusowej willi, gruba przesada? Wzbudziła wielkie emocje
  2. Justyna Żyła nie może przeboleć końca związku z Piotrem? Wyznała, jak to jest być samotną matką, padły mocne słowa (FOTO)
  3. Fatalna wiadomość dla wszystkich fanów disco polo. Zapadła ostateczna decyzja, nikt się nie spodziewał
  4. Wielki sukces WOŚP. Jurek Owsiak przekazał wspaniałe informacje, gratulujemy
  5. Tragiczne informacje nagle obiegły Polskę. Nie żyje Michał Borowski, ogromna strata
  6. Andrzej Duda w trakcie debaty powiedział, co myśli o szczepionce na koronawirusa. Jego słowa mocno zaskakują

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News