Znany muzyk stracił swojego malutkiego synka. "Nasza rodzina jest zdruzgotana i załamana"

Znany muzyk stracił swojego malutkiego synka. "Nasza rodzina jest zdruzgotana i załamana" Źródło: Pikio.pl

Dziecko nie przeżyło wypadku pomimo starań lekarzy, którzy za wszelką cenę starali się je uratować. Synek znanego muzyka zmarł, w co nie może uwierzyć najbliższa rodzina artysty. Wszyscy są pogrążeni w żałobie, a zasmuceni fani z całego świata ślą kondolencje pod wzruszającym wpisem gwiazdy w mediach społecznościowych.

Dziecko zmarło w wyniku obrażeń doznanych podczas tragicznego wypadku, którego nikt nie był w stanie przewidzieć. Malutki synek znanej gwiazdy miał zaledwie trzy latka. O wstrząsających szczegółach śmierci swojego dziecka artysta poinformował w mediach społecznościowych.

Dziecko znanego muzyka nie żyje. Zmarło w wieku 3 lat

Granger Smith podzielił się ze swoimi fanami z całego świata o tragicznej sytuacji, która miała miejsce w jego domu. Jak informują zagraniczne media, a także menadżer Smith'a, dziecko zmarło w wyniku tragicznego wypadku. Niektórzy podejrzewają, że 3-latek utopił się. Na razie informacja ta nie jest jeszcze potwierdzona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pomimo tak trudnej chwili Granger postanowił nie zamykać się jedynie w swoich negatywnych uczuciach. Swoje trudne emocje przekuł w pomoc innym. Postanowił razem z żoną, że narządy z ciała swojego synka przekaże innym dzieciom, które są w potrzebie. Riverowi Kelly'emu już się nie przydadzą, ale być może uratują życie innym jego rówieśnikom.

 - Amber i ja podjęliśmy decyzję, aby pożegnać się z synem i przekazać jego narządy, tak aby inne dzieci otrzymały drugą szansę na życie - wyznał w mediach społecznościowych. Gest ten wzruszył internautów.

Granger Smith jest muzykiem country, a śmierć jego synka wstrząsnęła branżą muzyczną w USA. Rodzina artysty jest wstrząśnięta sytuacją. Ciężko jest komukolwiek się z nią pogodzić. Artyście ulgę daje teraz jedynie wizja syna przebywającego w Niebie.

 - Nasza rodzina jest zdruzgotana i załamana, ale pocieszamy się, wiedząc, że jest ze swoim Ojcem Niebieskim - wyznał w swoich mediach społecznościowych Smith.

Z ostatnich doniesień medialnych wynika, że synek Smitha faktycznie zmarł w wyniku utopienia się. Informacja ta została oficjalnie potwierdzona przez osoby z bliskiego otoczenia artysty.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  2. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły? 
  3. Uczestniczka "Mam talent" nie żyje. Została znaleziona przez przechodniów w rzece
  4. Jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska na swoim ślubie? Zbieramy szczęki z podłogi
  5. Koszmar córki Beaty Tyszkiewicz. Nie miała pojęcia, co jej ojciec zrobił 10 miesięcy przed śmiercią
  6. Zdjęcie Kasi Cichopek z ptakiem między nogami w sieci. Fani nie spodziewali się tego po aktorce

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu