Urodziła pięcioro dzieci. Niestety, do domu wróciło z nią tylko jedno

Urodziła pięcioro dzieci. Niestety, do domu wróciło z nią tylko jedno Źródło: publicdomainpictures/petr_kratochvil/

Dziecko było spełnieniem ich najskrytszych marzeń. Nie mogli się doczekać, kiedy przytulą swoje maleństwo i zabiorą je do domu. Nie spodziewali się jednak, że historia będzie powtarzać się kilkukrotnie. Choć kobieta urodziła pięcioro dzieci, tylko jedno mogła zabrać do domu.

Na dziecko czekali jak na nic innego. Zaraz po zawarciu związku małżeńskiego zaczęli starać się o pierwszego potomka, by ich rodzina jak najszybciej była w pełni kompletna. Nie mogli opanować radości, gdy okazało się, że wszystko poszło po ich myśli i niedługo zostaną rodzicami. Nie podejrzewali jednak, że będzie to zwiastun prawdziwej tragedii. 34-letnia Sarah Mumm urodziła pięcioro dzieci, jednak tylko jedno wychowuję wraz ze swoim 35-letnim mężem Deanem. 

Bardzo długo czekali na upragnione dziecko. Niestety, tragedia goniła tragedię

Wszystko zaczęło się w 2012 roku, gdy kobieta odkryła, że spodziewa się dziecka. Dla małżonków było to niewyobrażalne szczęście, ponieważ zawsze marzyli o założeniu rodziny. Podekscytowanie wprost sięgało zenitu, a Sarah niemalże od pierwszych dni, kiedy tylko dowiedziała się o ciąży, zaczęła kompletować wyprawkę. Początkowo wszystko przebiegało po ich myśli, jednak z czasem zaczęły pojawiać się problemy i dziewczynka urodziła się w 5 miesiącu. Maleńka Sophie zmarła chwilę po porodzie. 

Już pół roku później Sarah po raz drugi zaszła w ciążę. Gorączkowe wyczekiwania potomka zaczęły się od nowa, a wraz z nimi kolejne problemy. Lekarze starali się, by Australijka nie urodziła przedwcześnie, jednak nie byli w stanie zapanować nad wszystkim. Henry urodził się w 7. miesiącu i od razu złapał infekcję, której nie udało mu się zwalczyć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szczęście pełne niepewności i kolejna strata 

Po utracie dójki dzieci, para zachowała ogromny dystans, gdy okazało się, że po raz kolejny Sarah jest w ciąży. Do samego końca nie kompletowali wyprawki, a pierwsze tygodnie życia ich synka Alfiego, były pełne niepewności. 

- Żyliśmy z tygodnia na tydzień. Nie potrafiliśmy uwierzyć, że się udało, aż przyjechał z nami do domu - przyznała Sarah. 

Jakiś czas później, para znów dowiedziała się, że 34-latka jest w ciąży. Ku ich zaskoczeniu, tym razem były to bliźniaki. Para po raz kolejny nabrała nadziei i zaczęła cieszyć się z błogosławionego stanu. Dziewczynki: Ella i Grace urodziły się w 5. miesiącu. Koszmar niestety znów się powtórzył i Ella zmarła podczas porodu, natomiast Grace 25 minut później. Choć Sarah urodziła pięcioro dzieci, dziś wraz z mężem może cieszyć się z wychowania tylko Alfiego.  

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Kończy się amerykański sen Julii Wieniawy? Właśnie straciła kontrakt za PÓL MILIONA złotych
  4. Gwiazda Polsatu zrobiła sobie wyjątkowy tatuaż. To symbol jej walki z rakiem
  5. Emeryci wśród posłów żyją jak pączki w maśle. Największa emerytura w Sejmie przyprawia o zawrót głowy
  6. Lepiej się złapcie! O dzieciach Wiśniewskiego zaraz będzie bardzo głośno   

Źródło: fakt 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu