Dziecko nie żyje
pikio.pl
Weronika Wasiak - 7 Maja 2020

Policja dokonała tragicznego odkrycia. Prokuratura podjęła decyzję po odnalezieniu martwego dziecka

Małe dziecko nie miało żadnych szans. Po odkryciu policjantów prokuratura z ogromnym bólem potwierdziła informacje o śmierci maleństwa. Nie w sposób wyobrazić sobie koszmar, jaki spadł na całą rodzinę. Szczegóły zwyczajnie odbierają mowę, prawdziwy horror.

Dziecko znalezione martwe. Niestety, dla funkcjonariuszy od razu stało się jasne, że maleństwo nie żyje - ciało było już w stanie rozkładu. Wszczęto natychmiastowe śledztwo, mające pomóc ustalić dokładne okoliczności tego dramatu. Dotychczas przekazywane mediom informacje mrożą krew w żyłach, sprawę szybko powiązano z wcześniejszym zgłoszeniem.

Wielu Polaków będą mogło zdjąć maseczkiWielu Polaków będzie mogło niedługo zrzucić maseczki? Na biurku ministra pojawiła się nowa opcjaCzytaj dalej

Policja znalazła martwe dziecko. Prokuratura wszystko potwierdza

Jak informuje portal Interia.pl, powołując się na doniesienia portalu Gostynin24.pl, w miniony wtorek, 5 maja, około godziny 15:00 policja została zadysponowana do jednej ze studni w Czyżewie koło Sannik na Mazowszu po otrzymaniu informacji, że wydobywa się z niej dziwny, wyjątkowo ohydny zapach. Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres, by skontrolować sytuację. Już po chwili dokonano makabrycznego odkrycia... W studni znaleziono ciało noworodka w stanie rozkładu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies i noworodekPo cichu weszła do pokoju dziecka. Zobaczyła, co pies robi z noworodkiem i od razu chwyciła za telefonCzytaj dalej

Natychmiast wszczęto śledztwo, które w niedługim czasie pozwoliło powiązać tajemniczą śmierć noworodka z inną tragedią z dokładnie tego samego miejsca. Jak wynika z informacji Interii, kilka dni wcześniej na teren jednego z gospodarstw rolnych zostało wezwane pogotowie. Zgłoszenie dotyczyło 25-letniej kobiety, z pochodzenia Ukrainki. Niestety, mimo szybkiej interwencji jej życia nie udało się uratować. Szybko powiązano tę sprawę z noworodkiem w studni.

- 25 kwietnia na teren jednego z gospodarstw rolnych zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, lekarz stwierdził zgon 25-letniej kobiety. Przyczyną zgonu była znaczna utrata krwi w okolicach dróg rodnych. [...] Mieszkała w jednym pomieszczeniu ze swoją matką, która nie wiedziała, że jej córka jest w ciąży - informował dla Gostynin24 prokurator Damian Zimniak z Prokuratury Rejonowej w Gostyninie, cytowany przez Interię.

Dzisiaj grzeje:

1. Polacy nie mogli się spodziewać. Andrzej Duda wydał właśnie pilne oświadczenie

2. Ministerstwo Zdrowia podało nowe wytyczne. Chcesz wybrać się do dentysty? Musisz spełniać jeden warunek

Wszczęto śledztwo, a sekcja zwłok dziecka decyzją prokuratury ma zostać przeprowadzona 7 maja (dzisiaj). Wyniki pozwolą ustalić, w jakich dokładnie okolicznościach doszło do jego śmierci. W chwili obecnej eksperci nie chcą informować o dotychczasowych ustaleniach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Żłobki i przedszkola otwarte. Polakom nadal należy się dodatkowy zasiłek opiekuńczy?
  3. Anna Lewandowska pokazała Laurę po raz pierwszy. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, wzruszające
  4. Łódź: Ksiądz nie przełożył komunii świętych. Nawet nie zapytał rodziców o zdanie
  5. Ujawniono treść SMS-a, jakiego przed śmiercią dostał Zbigniew Wodecki. Łzy same napływają do oczu
  6. Sytuacja pogarsza się z każdą godziną. Pierwszy w Polsce region z ponad 3 tysiącami zakażeń
  7. Nie wymaga pieczenia, umiejętności i nietypowych składników. Bajecznie proste ciasto robi się niemal samo

Krzysztof JackowskiJackowski pomaga w poszukiwaniu Kacperka. Kobieta zdradziła całą prawdę o działalności, jaką podejmujeCzytaj dalej

Źródło: interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News