8-letnie dziecko 1 dnia szkoły płakało w odosobnieniu. Wtedy podszedł do niego chłopiec i zrobił rzecz, która wyciska łzy z oczy

8-letnie dziecko 1 dnia szkoły płakało w odosobnieniu. Wtedy podszedł do niego chłopiec i zrobił rzecz, która wyciska łzy z oczy Źródło: Unsplash - Kat J

Dziecko nie mogło poradzić sobie z powrotem do szkoły po wakacjach. Nie wszyscy byli jednak obojętni wobec jego wielkiego smutku. Zachowanie małego chłopca podbija internet w niesamowitym tempie.

Dziecko nie potrafiło utrzymać swoich emocji, gdy zrozumiało, że wakacje zakończyły się i trzeba wrócić do szkoły, by znów poświęcić się nauce. Mały chłopiec rozpłakał się, bo czuł wielki smutek w związku z końcem radosnych zabaw trwających całe dnie. Na kolejny taki okres trzeba długo poczekać, co denerwuje dzieci z całego świata.

Nieszczęście dziecka zauważył jego kolega, który postanowił podejść do niego. Jego czyn zwrócił uwagę internautów z całego świata dzięki interwencji jednej z kobiet. Postanowiła ona opisać w internecie całą sytuację, by zwrócić uwagę wielu ludzi. Trzeba przyznać, że zachowanie małego ucznia zasługiwało na ogromną pochwałę ze strony dorosłych.

Dziecko czuło wielki smutek

Małe dziecko czuło wielki żal, że musi wrócić do szkoły. Chłopczyk nie umiał utrzymać emocji i rozpłakał się. Jego mama opowiedziała historię w internecie, dodając, że maluch jest chory na autyzm, przez co większość kolegów odtrąciła go i nikt nie chciał się z nim zadawać. Nie mogła jednak w żaden sposób pomóc dziecku, bo musiała zająć się pracą.

Nagle do małego ucznia podszedł inny chłopiec, który jest jego rówieśnikiem i także uczęszcza do tej szkoły. Kolega postanowił chwycić go za rękę i odprowadzić go do klasy. Kobieta nie ukrywa, że jest zaskoczona tak dojrzałym zachowaniem ze strony małego dziecka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecko znalazło prawdziwego przyjaciela

Okazuje się, że od tego czasu kilkuletni chłopiec nie czuje już smutku przed pójściem do szkoły. Wszystko przez to, że udało mu się znaleźć kolegę, który rozumie jego nietypowe zachowania, które wywołuje choroba.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Historia błyskawicznie obiegła internet i zainteresowała oraz wzruszyła ludzi z całego świata. Niektórzy nie potrafili uwierzyć w tak dojrzałe zachowanie zaledwie kilkuletniego chłopca. Okazuje się, że prawdziwa przyjaźń może pojawić się w każdych okolicznościach, niezależnie od choroby czy innych przeciwwskazań.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: Newsner

Następny artykuł