Miesiąc wcześniej trafiła do szpitala z licznymi obrażeniami po katowaniu. 4-latka nie żyje, dziecko zostało zamordowane

Miesiąc wcześniej trafiła do szpitala z licznymi obrażeniami po katowaniu. 4-latka nie żyje, dziecko zostało zamordowane Źródło: Pexels/Dominika Roseclay

Dziecko zostało w niezwykle brutalny sposób zamordowane przez 32-latka. Po wszystkim ojczym próbował nawet reanimować 4-latkę, lecz ostatecznie zmarła. O wstrząsających szczegółach śledztwa prokuratura opowiedziała dopiero teraz. Ujawniono nowe, straszne fakty.

Dziecko przed śmiercią przeżyło ogromne cierpienia, które nawet ciężko sobie wyobrazić. Zostało brutalnie pobite, a winnym zabójstwa najprawdopodobniej jest 32-letni mężczyzna - partner matki 4-latki. Już miesiąc wcześniej miała trafić do szpitala z licznymi obrażeniami po katowaniu, a szokujące szczegóły śledztwa wstrząsnęły internautami.

Dziecko zostało uduszone. 4-latka przed śmiercią przeszła niewyobrażalne cierpienia

Dopiero teraz prokuratura zatrzymała 32-latka, który najprawdopodobniej odpowiada za zabójstwo 4-letniej dziewczynki. Mężczyzna mieszkający w Pensylwanii był związany z matką dziecka, która zakochała się w nim i szybko podjęli decyzję o wspólnym zamieszkaniu. Szczęśliwą rodzinę tworzył także 8-latek, który był drugim dzieckiem kobiety.

Rodzina żyła tak, jak każda, a przynajmniej tak z pozoru wydawało się obserwatorom, którzy byli przekonani, że w ich życiu nie dzieje się nic niepokojącego. Niestety, wkrótce okazało się, że 32-latek wobec dzieci swojej partnerki zachowuje się bardzo agresywnie, gdy jego ukochanej nie ma w domu. Nadużywał swojej władzy jako ojczym, stosował przemoc, a na koniec prawdopodobnie dopuścił się najgorszego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pogotowie zastało w mieszkaniu makabryczny obraz. Ojczym próbował ratować 4-latkę. Reanimował ją

Jak czytamy w serwisie " Inquirer", w 2016 roku doszło do przerażającej sytuacji. Pogotowie i policja zostały wezwane do mieszkania rodziny, w którym doszło do zgonu 4-latki. Marquis Lamont Thomas - ojciec dziewczynki - reanimował dziecko, ale niestety dziewczynka wkrótce po przewiezieniu do szpitala zmarła. Przed śmiercią, jak później udało się ustalić prokuraturze, dziewczynka już wielokrotnie odwiedzała pobliskie szpitale, gdzie trafiała z licznymi obrażeniami po katowaniu.

Pracownicy placówek medycznych musieli opatrywać dziewczynkę, a raz nawet dłużej ją hospitalizowano. To samo działo się z 8-latkiem, który także wielokrotnie trafiał do szpitali. Śledczy udali się pewnego razu do placówki, aby odwiedzić chłopca - przesłuchano go, a ten wyznał policji, że do ciężkiego stanu doprowadził go ojczym, który brutalnie go pobił. Prokuratura poskładała wszystkie fakty w całość, a następnie po raz kolejny wszczęła śledztwo. Dowiedziono, że 4-latkę prawdopodobnie zamordował Marquis Lamont Thomas, który teraz najprawdopodobniej odpowie za swoje czyny. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Najcięższa kobieta świata schudła ponad 400 kilogramów. Dziś wygląda jak bogini, oszałamiające zdjęcia
  4. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  5. Widzieli, jak umarł, szykowali się do pogrzebu. Po "śmierci" mężczyzna przyszedł na rodzinnego grilla, wszystkich wbiło w ziemię
  6. Materiał ukazany w TVN wstrząsnął widzami. Nie żyje Filip

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News