Absolutny brak człowieczeństwa. Para skatowała na śmierć dwoje niepełnosprawnych dzieci, a ich zwłoki potraktowała jak śmieci

Absolutny brak człowieczeństwa. Para skatowała na śmierć dwoje niepełnosprawnych dzieci, a ich zwłoki potraktowała jak śmieci Źródło: screen/fakt/

Dziecko okazało się dla nich zupełnie bez wartości. Swoje pociechy najpierw traktowali w możliwe najokrutniejszy sposób, a następnie zabili w jeszcze bardziej bestialski. Okoliczni mieszkańcy wciąż nie mogą uwierzyć w to, do czego doszło tak blisko nich.

Niepełnosprawne dziecko powinno być dla nich najważniejsza istotą w życiu, w szczególności, że deklarowali ofiarować swoim podopiecznym miłość i opiekę, bez względu na wszystko. Rzeczywistość szybko jednak okazała się zupełnie inna i to o wiele bardziej brutalna. Służby odkryły coś wstrząsającego, o czym najprawdopodobniej ciężko będzie zapomnieć.  

Zaginęło dziecko 

43-letni mężczyzna i jego 42-letnia żona zdecydowali się przygarnąć troje sierot z pobliskiego ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych intelektualnie. Przed adopcją, małżeństwo było dokładnie zweryfikowane, czy będzie w stanie zapewnić nastolatkom wszystko to, czego będzie im potrzeba. Nic nie wskazywało na to, że może dojść do takiej tragedii. We wrześniu 2016 roku sąsiedzi pary złożyli donos informując, że 17-letni chłopak nie był widziany od roku. Służby pojawiły się na miejscu, jednak rodzice podtrzymywali, że nastolatkiem zajmuje się ich najstarsza, biologiczna córka, która ostatecznie wszystkiemu zaprzeczyła. W marcu następnego roku rodzina przeprowadziła się do innej miejscowości i to właśnie wtedy wszystko wyszło na jaw. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zabili ze szczególnym okrucieństwem 

Tuż po przeprowadzce, do funkcjonariuszy napłynęły kolejne informacje o zaginięciu drugiego dziecka. Zarządzono wówczas o dokładnym zweryfikowaniu całej sprawy. Choć małżeństwo przekonywało, że 16-latek uciekł z domu, śledczym udało się ustalić, że obaj chłopcy zostali brutalnie pobici, co ostatecznie doprowadziło do śmierci. Ciało młodszego wyłowiono z bagna. Dopiero podczas przesłuchania rodziców adopcyjnych, 43-latek wyjawił, że ciało zabitego 17-latka spalili na łące za wiaduktem kolejowym. Przeżyła jedynie nastoletnia dziewczyna, która ponownie znalazła się w ośrodku adopcyjnym.

Sąd zadecydował, że para trafi do kolonii karnej o zaostrzonym rygorze. Na mężczyznę nałożono 16 lat odsiadki, natomiast na jego żonę 15. Jak udało się ustalić, małżonkowie zaadoptowali nieletnich jedynie dla zysku, bowiem na każde z nich otrzymali po 100 tysięcy rubli, czyli około 6 tysięcy złotych. 

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
 2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
 3. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
 4. Na ciele martwej 14-latki znaleziono aż 50 różnych obrażeń. Makabrycznego morderstwa dokonali jej znajomi
 5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
 6. Wiadomo, dlaczego morderca 10-letniej Kristiny tak się nad nią pastwił. Wstrząsające słowa eksperta
 7. Kobieta przez 27 min była w śmierci klinicznej. Kiedy opowiedziała, co jest po drugiej stronie wszyscy osłupieli 
 8. Wiktoria Gąsiewska jest w ciąży? Sensacyjne zdjęcia gwiazdy Rodzinka.pl wywołały burzę
 9. Kobieta polizała lody. Teraz może trafić do więzienia nawet na 20 lat
   

Źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News