25-latka urodziła dziecko i utopiła je w toalecie. Jej wytłumaczenie nie mieści się w głowie

25-latka urodziła dziecko i utopiła je w toalecie. Jej wytłumaczenie nie mieści się w głowie Źródło: .

Dziecko zostało znalezione przez ratowników medycznych już nieżywe, w klozecie. 25-latka twierdziła, że poroniła, a potem, że urodziła. Jednak jej kolejne wytłumaczenia nie mieszczą się w głowie, znane są szczegóły tej okrutnej sprawy.

Dziecko urodziło się nagle, dlatego 25-latka poinformowała o poronieniu. Teraz toczy się przeciwko niej postępowanie, żadne jej wytłumaczenia nie są ze sobą spójne.

Dziecko zostało znalezione w muszli klozetowej. Chłopiec już nie żył

Sabina W. mieszkała w Gierałtowicach pod Kędzierzynem-Koźlem wraz z partnerem. Pewnego dnia pod jej adres przyjechała karetka - nie do końca wiadomo, czy wezwała ją sama, czy też wezwał ją chłopak. Ratownik medyczny otrzymał informację o poronieniu. Kiedy ambulans przyjechał pod adres 25-latki, ta powiedziała, że urodziła dziecko, które teraz znajduje się w toalecie. Rzeczywiście, w muszli znajdowało się dziecko bez czynności życiowych.

Jeden z ratowników zeznał, że matka przyznała mu się, iż była w 6. miesiącu ciąży. Dziecko urodziła ok. 2 godziny przed przyjazdem ratowników. W związku ze śmiercią dziecka, sprawa trafiła do prokuratury. Sekcja zwłok malucha wykazała, że chłopiec urodził się żywy i można było uratować jego życie - przyczyną śmierci było bowiem utopienie. Kobieta musiała w związku z tym stawić się przed sądem. Jej tłumaczenia wprowadziły wszystkich w prawdziwą konsternację.

Matka stanęła przed sądem, nie przyznawała się do winy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta będąc przesłuchiwana na sali sądowej, nie przyznawała się do winy. Twierdziła, że nie wiedziała, że nosi w sobie dziecko, dlatego nagły poród był dla niej prawdziwym zaskoczeniem. Doszło do niego, kiedy załatwiała się na toalecie, po czym zszokowana poszła do drugiego pokoju i czekała na pomoc. Mówiła, że nie ratowała chłopca, ponieważ była w kompletnym szoku przez rozwój wydarzeń.

Dzisiaj grzeje: 1. Mieszkańcy w Indiach nie mogli uwierzyć. Odkręcili wodę, a gdy spróbowali "wody" z kranu, aż się zachwiali
2. 
Zabił ciężarną żonę podczas stosunku, ale na tym nie skończył. Okropny czyn, odbiera mowę

Chociaż do zdarzenia doszło pod koniec czerwca 2019 roku, to dopiero teraz rozpoczęło się postępowanie przeciwko 25-latce. Prokurator po wysłuchaniu jej historii i po zapoznaniu się z materiałami oczywiście oskarżył kobietę o zabójstwo swojego dziecka, jednak była w stanie ograniczonej niepoczytalności. Nie dostanie więc surowego wyroku, będzie jej grozić kilka lat pozbawienia wolności. Wyrok sądu zapadnie wkrótce, na tę chwilę jednak zrezygnowano z tymczasowego aresztu do momentu usłyszenia osądu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda upoiła Gessler w toalecie, a druga ją upokorzyła. Jest afera, podstawili Magdzie mikrofon, ujawniła wszystko
  2. Zgłoszenia tylko do końca marca. Ty też możesz dostać nawet 2,5 tys. zł
  3. Właścicielka ogromnego doga zaadoptowała małego szczeniaka. Nagrał się moment ich poznania, nie do pomyślenia
  4. Galaretka drobiowa jak u mamy jest bajecznie prosta. Dziecinnie prosty przepis zawsze się udaje
  5. Kiedy rodzice zobaczyli synka po porodzie odebrało im mowę. Nawet lekarze łapali się za głowy, niezwykły przypadek

Źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News