Najgorsza wiadomość, 5-letnia Natalka nie dożyła do świąt. Na oczach Polaków walczyła z zabójczą chorobą

Najgorsza wiadomość, 5-letnia Natalka nie dożyła do świąt. Na oczach Polaków walczyła z zabójczą chorobą Źródło: .

Dziecko walczyło z okropną chorobą na oczach całej Polski. Trwała akcja wysyłania do dziewczynki kartek świątecznych. Niestety, rodzice 5-letniej Natalii Kostrzewy poinformowali o śmierci córki.

Dziecko walczyło z glejakiem mózgu na oczach całej Polski. Trwała świąteczna akcja wysyłania dziewczynce życzeń, by zdążyła nacieszyć się świętami. Niestety 5-letnia Natalka Kostrzewa odeszła w środę wieczorem - o jej śmierci poinformowali na Facebooku rodzice.

Dziecko chorowało na nieoperacyjnego glejaka mózgu

W 2018 roku lekarze zdiagnozowali u dziewczynki nieoperacyjnego glejaka IV stopnia. Rodzice dziecka robili wszystko, by zapewnić jej wspaniałe chwile przed odejściem: w tym roku przesunęli nawet Boże Narodzenie, by zdążyła nacieszyć się prezentami i atmosferą świąt. Trwała akcja wysyłania dziecku świątecznych życzeń, w której udział brało wielu Polaków.

– W tym momencie weszliśmy w progresję guza. Dodatkowo zaczął on jeszcze rosnąć. Ta choroba jest bardzo specyficzna, kiedy atakuje to może być różnie. Jako rodzice zawsze wyczuwaliśmy, że coś się może wydarzyć. (...) Choroba postępuje, a my chcemy, aby Natalka była jeszcze na tyle świadoma, aby mogła cieszyć się ze świąt – mówiła Katarzyna Kostrzewa w rozmowie z dziennikarzami "Na Temat".

Dziecko zmarło w środę wieczorem, odejście dziewczynki poruszyło wielu Polaków

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, waleczna dziewczynka zmarła w środę. Wpis o śmierci córki zamieściła na swoim Facebooku matka Natalki, Katarzyna Kostrzewa.

- Wczoraj o godzinie 19.11 odeszła Nasza Księżniczka Natalia. Zawsze nam tak mówiłaś, więc i my będziemy powtarzać wiecznie: Kochamy Cię... Bardzo mocno... Aż do nieba... Aż do słońca... Bardzo mocnoooo. Dzieli Nas tylko czas... Bo na szczycie góry wszyscy razem się spotkamy – napisała mama dziewczynki.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy z kondolencjami. Śmierć 5-latki wzruszyła wielu Polaków, którzy bardzo współczują rodzicom i bliskim chorej dziewczynki.

- Ta wiadomość uderzyła we mnie z ogromną siłą. Łączę się w bólu z rodzicami. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie bólu matki. Łzy lecą same. Aniołek zbyt piękny i zbyt za młody. Oby Bóg dał wam ukojenie. Wyrazy współczucia - napisał jeden z użytkowników Facebooka.

Dzisiaj grzeje: 1. Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz? Nigdy nie zgadniecie
2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

- Serce mi pękło na wiadomość że mała księżniczka i wojowniczka odeszła od nas. Wyrazy współczucia dla rodziny Nataleczki. Śpij Aniołeczku w świętym spokoju - dodała inna internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. 11-latka od dwóch lat była gwałcona w szkole. Rodzice zamarli odkrywając jej powiększony brzuch
  3. Jest afera. Cejrowski niewyobrażalnie poniżył Roksanę Węgiel i Viki Gabor
  4. Jantar nie ucieszyłyby obecne wydarzenia w jej rodzinie. Bardzo przykre
  5. OGROMNA grzywna za wycięcie drzewa na własnej posesji. Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych


źródło: NaTemat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News