Zamknęli małe dziecko w pralce i zaczęli nagrywać, potem wrzucili filmik do sieci. Robili mu jeszcze gorsze rzeczy, w głowie się nie mieści

Zamknęli małe dziecko w pralce i zaczęli nagrywać, potem wrzucili filmik do sieci. Robili mu jeszcze gorsze rzeczy, w głowie się nie mieści Źródło: .

Dziecko zamknęli w pralce i wszystko nagrywali telefonem komórkowym. Film opublikowali w sieci. Właśnie zapadł wyrok w tej bulwersującej sprawie. Okazało się, że znęcali się nad chłopczykiem już wcześniej.

Dziecko przeżyło dramat. Dwóch mężczyzn zamknęło 2-latka w pralce automatycznej i nie pozwalało mu wyjść przez ponad minutę. Wszystko nagrali telefonem komórkowym, a film został udostępniony w sieci. Sprawą niezwłocznie zajęła się lokalna policja. Ustalenia śledczych są szokujące. Właśnie ogłoszono wyrok w tej sprawie.

Dziecko było przerażone, mężczyźni naśmiewali się z jego płaczu

Sąd Okręgowy w Radomiu własnie wydał wyrok w sprawie Tomasza K. i Adama B., którzy zamknęli 2-letniego Kacpra w pralce i nagrali wszystko telefonem komórkowym. Film trafił do sieci. Widać na nim przerażonego chłopca. Zapłakane dziecko rozpaczliwie próbuje się uwolnić z pułapki, a w tle słychać śmiech jego oprawców. W toku śledztwa wyszło na jaw, że to nie była jednorazowa sytuacja.

- Nagrywali z tego zdarzenia filmik telefonem komórkowym, który potem ukazał się w sieci. Naśmiewali się z chłopca, a także fotografowali go z włożonym do ust papierosem - powiedziała Beata Galas, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Radomiu.

Wcześniej mężczyźni znęcali się nad Kacprem fizycznie oraz psychicznie. Matka chłopca utrzymuje, że o niczym nie wiedziała i nie przypuszczała, że w domu może wydarzyć się coś złego.

- Były osoby, które po prostu zostały z dzieckiem. Wcześniej nie widziałam przeciwwskazań, by zostały z nim na chwilkę, a okazało się inaczej. Ja o wszystkim dowiedziałam się dopiero, jak film został udostępniony - twierdzi matka Kacpra, Żaneta D.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sąsiedzi Żanety D. i jej partnera Tomasza K. zgodnie twierdzą, że była to rodzina patologiczna. Utrzymują, że wielokrotnie słyszeli niepokojące dźwięki dochodzące z mieszkania pary.

- Nie wiemy, skąd to się sprowadziło, gdzie mieszkali. Są młodzi. Awanturowali się bez przerwy, ciągle krzyki w nocy - mówiła sąsiadka chłopca w rozmowie z dziennikarzami "Interwencji".

Dziecko było ofiarą przemocy psychicznej i fizycznej

Jak poinformował Janusz Kaczmarek z Prokuratury Regionalnej Radom-Zachód, rodzina nie była objęta opieką pomocy społecznej. Nigdy nie odwiedziła ich również policja. Nikt nie przypuszczał najwyraźniej, że może w tym domu dojść do takiego dramatu.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską

2. Już za chwilę czeka nas ogromna zmiana pogody, nad Polskę nadciągną syberyjskie mrozy. Tak źle nie było od 30 lat

Prokuratura oskarżyła mężczyzn o znęcanie się fizyczne i psychiczne ze szczególnym okrucieństwem. Dodatkowo Adam B.  odpowiada za fałszywe oskarżenie innego kolegi o znęcanie się nad dzieckiem. Tomasz K. został skazany na 1,5 roku pozbawienia wolności, natomiast jego kolega na rok więzienia. Wyrok nie jest prawomocny.


screen / Nowa TV

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesienne porządki mogą kosztować KROCIE. Dostaniesz grzywnę nawet na pół tysiąca złotych
  2. Nie żyje ojciec aktora "M jak miłość". Był znanym muzykiem, miał 67 lat
  3. Pomogła bezdomnemu narkomanowi, który grzebał w śmietniku. 14 lat później zobaczyła go i zaczęła płakać
  4. Słynny stylista pokazał jakie włosy są najlepsze dla kobiet po 60. roku życia. Idealna fryzura
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

źródło:  Polsat News

Następny artykuł