Wziął na ręce dziecko i podszedł do wody. Sekundę później już ich nie było, dramatyczna walka o życie

Wziął na ręce dziecko i podszedł do wody. Sekundę później już ich nie było, dramatyczna walka o życie Źródło: YouTube/Life With Weather

Dziecko oraz opiekujący się nim mężczyzna wzięli śmiertelnie niebezpieczną kąpiel we wzburzonym morzu po tym, jak przez nieuwagę zostali zmyci potężną falą, która próbowała wciągnąć ich do wody. Naoczni świadkowie wciąż nie mogą uwierzyć, że tak niepozorna fala okazała się być aż tak groźna.

Dziecko ani towarzyszący mu mężczyzna nie przewidzieli zbliżającej się tragedii. Odwiedzili piękne miejsce, gdzie wielu wybiera się, aby podziwiać dziką, surową przyrodę. Niektórzy odwiedzający jednak zapominają o tym, że jej groza nie jest tylko opowieścią z dawnych lat, ale faktem i czasami prawdziwym zagrożeniem.

Dziecko było w ogromnym niebezpieczeństwie

Dziecko wraz z opiekunem wybrali się na wybrzeże w miejscowości Freshwater na Isle of Wight w Wielkiej Brytanii. Mogłoby się zdawać, że są doskonale przygotowani na trudne warunki pogodowe. Wyspy brytyjskie przeżywają ostatnio falę ulew i powodzi - niektóre miejscowości zostały nieomal pogrążone w wodzie. Oznacza to, że i na Isle of Wight warunki raczej nie zachęcają do spacerów chyba, że ktoś jest koneserem mocnego wiatru i spienionych morskich fal.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Patrząc na nagranie z całego zajścia ciężko nie dojść do wniosku, że aby wybrać się na spacer w tej pogodzie, mężczyzna musiał być wielkim fanem pochmurnego wybrzeża. W pomarańczowej, odblaskowej kamizelce i wysokich kaloszach wydawał się idealnie przygotowany do spaceru. Na plecach niósł dziecko ubrane w czarną kurtkę z kapturem. Wziął je na plecy i szedł wzdłuż brzegu, podczas gdy fale spokojnie obmywały betonowe przejście.

Po chwili otarli się o śmierć

Nikt nie mógł spodziewać się tego, co stało się dosłownie kilka sekund potem. Niepozorna fala, która - nawet przy uważnej obserwacji nagrania - nie miała prawa osiągnąć takich rozmiarów, nagle zagarnęła mężczyznę i dziecko i zaczęła wciągać ich w otchłań oceanu. W jednej sekundzie para zniknęła pod wodą, można było spodziewać się najgorszego. Mężczyzna jednak dość szybko podniósł się na czworaka, ale dziecko wciąż się od niego oddalało, raz po raz znikając pod powierzchnią wody.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

Na szczęście przechodnie nie pozostali obojętni wobec dramatu rozgrywającego się nad wodą i momentalnie rzucili się na pomoc, po czym rozpoczęła się dramatyczna walka o życie. Pomogli mężczyźnie wyciągnąć dziecko na brzeg. Opiekun malucha z pewnością na długo zapamięta ten spacer - pozostaje mieć nadzieję, że to samo nie dotyczy dziecka i ono szybko wyprze straszne wspomnienie z pamięci. Nie wiadomo, czy wyszło z tej przygody bez szwanku, ale z pewnością nigdy już więcej nie będzie tak beztrosko podchodziło do zabawy nad wodą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie tylko prąd zdrożeje. W 2020 roku czeka nas bardzo PRZYKRA niespodzianka
  2. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie
  3. Znaki zodiaku zdradzają w jaki sposób odejdziemy z tego świata. Niektórzy muszą bardzo uważać, czeka ich straszny los
  4. Przenigdy nie wyrzucaj obierek z ogórka. Znienawidzone przez wszystkich owady boją się ich jak ognia
  5. Na premierze filmu Woźniak-Staraka nagle wydarzyła się niezwykła rzecz. Chwilę potem usłyszeli głos zmarłego i popłynęły łzy

źródło: daily mail

Następny artykuł