Nagle obca kobieta ugodziła 3-letnie dziecko nożem na oczach rodziców. Maluch pilnie przewieziony do szpitala

Nagle obca kobieta ugodziła 3-letnie dziecko nożem na oczach rodziców. Maluch pilnie przewieziony do szpitala Źródło: Screen/ The sun

Dziecko zostało zaatakowane przez uzbrojoną w nóż kobietę, gdy spacerowało z rodzicami po ulicach miasta. Motywy szokującego zachowania pozostają nieznane. Napastniczka nie znała swojej ofiary, jej działania wyglądały na spontaniczne.

Dziecko mocno ucierpiało w wyniku ataku brutalnej nożowniczki. Będzie musiało przejść operację. To zdarzenie jest bardzo trudne do zrozumienia - kobieta zaatakowała bez wyraźnej przyczyny. Rodzice ofiary są w szoku; znaleźli się w sytuacji, której nie dało się przewidzieć, a chłopca nie udało się obronić.

Dziecko dźgnięte nożem. Szokujący atak  

Do tego wstrząsającego zdarzenia doszło w stolicy Gruzji, Tbilisi. Rodzina wybrała się na miasto i przez długi czas nie było w tym wieczornym spacerze nic wyjątkowego - ot rodzina miło spędzała czas z dziećmi. Wystarczyła chwila, by wszystko się zmieniło.

Czegoś takiego nie da się przewidzieć. Codziennie mija się na ulicy tysiące osób. Nie można zakładać, że każda z nich jest niebezpiecznym nożownikiem - w innym razie nie dałoby się normalnie funkcjonować. Tymczasem gruzińska rodzina przechodziła obok kobiety, która okazała się agresywnym napastnikiem.

Po prostu mijali się na ulicy, gdy kobieta, bez wyraźnego powodu, pochyliła się nad dzieckiem i zadała mu cios nożem w twarz. Co jeszcze bardziej wstrząsa, po ugodzeniu ofiary nożowniczka zaczęła odchodzić, jakby nic się nie stało. Nagle odwróciła się się i próbowała zaatakować drugie dziecko. Na szczęście ojcu udało się ją przegonić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przypadkowa ofiara, przypadkowa napastniczka

Poszkodowane, 3-letnie dziecko, doznało poważnych ran ciętych w okolicy nosa i policzka. Teraz czeka je operacja. W szpitalu spędzi kilka dni. Tymczasem, jak podaje "The Sun", gruzińska policja aresztowała 51-letnią nożowniczkę już dzień po ataku. Teraz za atak na dziecko grozi jej 10 lat więzienia.

Dzisiaj grzeje: 1. 15-latek wymyślił test na wykrycie nowotworu trzustki. Jego skuteczność to 100%, przełomowe odkrycie
2. Znany aktor po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Nałóg prawie zniszczył mu życie

Jej zachowanie szokuje tym bardziej, że kobieta nie znała swojej ofiary. Rodzice zeznali, że nigdy napastniczki nie widzieli. Jej motywy pozostają nieznane, niewykluczone, że może mieć problemy psychiczne, lecz nie są to oficjalnie potwierdzone informacje. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach
  4. Przypadkiem nagrała psa, który zobaczył, że niemowlę ma rozkopany kocyk. Zwierzak zareagował mistrzowsko
  5. Kobieta przez 27 minut była w stanie śmierci klinicznej. Odzyskała przytomność i natychmiast poprosiła o kartkę papieru

Źródło: Newsner

Następny artykuł