Takich imion już się nie słyszy w szkołach, dziecko będzie pośmiewiskiem. Rodzina błaga ją, żeby zmieniła imię córeczki

Takich imion już się nie słyszy w szkołach, dziecko będzie pośmiewiskiem. Rodzina błaga ją, żeby zmieniła imię córeczki Źródło: Unsplash - Minnie Zhou

Dziecko zazwyczaj jest oczkiem w głowie rodziców, którzy starają się, by pociecha nie mogła na nic narzekać. Czasami jednak chcąc dla dziecka jak najlepiej rodzice doprowadzają do zupełnie odwrotnej sytuacji. Dowiedzieliśmy się o przypadku pewnej rodziny, która nie chce dopuścić do zrealizowania pomysłu mamy.

Dziecko w każdej rodzinie jest powodem do wielkiego szczęścia. Po porodzie pojawia się bardzo ważna kwestia, którą należy uważnie przemyśleć i sprawić, by do końca życia wspominać decyzję dobrze. Chodzi oczywiście o imię dla pociechy, która przyszła na świat. Każdy rodzic chce, by jego dziecko miało ładne imię, jednak wybór z pewnością nie jest prosty. Każdy woli zastanowić się dwa razy, niż potem żałować.

Niektórzy podejmują jednak decyzje zupełnie nietypowe. Trudno jest wyjaśnić powód takiego postępowania. Wydaje się, że niektórzy postępują tak, by zyskać rozgłos, inni zwyczajnie chcą, by ich dziecko mogło mieć wyjątkowe imię. Problem jednak w tym, że to, co wydaje im się interesujące, nie musi być odebrane tak samo przez inne dzieci.

Dziecko otrzymało nietypowe imię

Karolina postanowiła napisać do internautów, by opowiedzieć o sytuacji, z którą się mierzy. Chodzi o jej siostrę, która niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Problem w tym, że nadała mu imię, które zdecydowanie nie pasuje do dzisiejszych realiów.

- Są takie imiona, które po prostu nie pasują do dzisiejszych czasów. Kojarzą się ze starszymi paniami, a młodzi rodzice z jakiegoś powodu ich nie wybierają. Oprócz mojej dziwnej kuzynki. Jakoś nie potrafię się pogodzić z tym, że ten słodki niemowlak w wózku to... Stanisława - napisała Karolina.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza już 7 miesięcy po pogrzebie. Niewiarygodne
2. Każdy kto jedzie na wakacje powinien to przeczytać. Prosty sposób na dużą oszczędność

Wygląda na to, że kobiecie bardzo nie podoba się pomysł siostry. Jak sama przekonuje, próbowała coś z tym zrobić, ale nie jest to wcale proste.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Oni (młodzi rodzice - przyp. red.) nie widzą żadnego problemu i na nic moje gadanie. Szkoda, bo jeszcze mogą dokonać zmiany bez żadnych tłumaczeń w urzędzie. Szybko wszyscy zapomnimy o tym nieszczęsnym pomyśle i już. Nie chcą jednak o tym słyszeć - pisze Karolina.

Internauci są podzieleni w sprawie imienia dla dziecka. Niektórzy twierdzą, że mogło być znacznie gorzej i nie ma co przesadzać, a inni wspierają Karolinę w jej próbach nakłonienia siostry do zmiany zdania.

NAJLEPSZE NEWSY DNIA:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Aktor "Ojca Mateusza" wyjawił, że jest gejem! Opublikował poruszający wpis
  3. Psy leżały na torach, zbliżał się do nich pociąg. Mężczyzna stał z boku i wszystko nagrywał
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości

źródło: Papilot

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu