Kobieta usłyszała dziwne odgłosy z kanału deszczowego. Dokonała niepojętego odkrycia

Kobieta usłyszała dziwne odgłosy z kanału deszczowego. Dokonała niepojętego odkrycia Źródło: pixabay/grzegorz_skibka/

Nagie dziecko zostało pozostawione na pastwę losu i to w kanale deszczowym. Do odkrycia doszło zupełnym przypadkiem i jak się okazuje, był to prawdziwy cud. To, w jakim stanie kobieta zastała noworodka, przyprawia o gęsią skórkę.

Porzucone dziecko zanosiło się od płaczu, leżąc na zimnej i mokrej ziemi. Starsza kobieta zupełnie nie mogła uwierzyć w to, co właśnie zobaczyła. Dopiero po odsunięciu włazu i wejściu do środka okazało się, że sytuacja jest o wiele bardziej drastyczna niż ktokolwiek mógł zakładać.  

Maleńkie dziecko w kanale 

63-letnia Charmaine Keevy z Port Elisabeth w RPA, tak jak każdego dnia, wyszła na spacer ze swoim pupilem. Trasę wędrówki miała od dawna tę samą, jednak tym razem psiak pokierował ją w zupełnie inną stronę. Po kilku minutach zwierzak odbiegł od swojej pani i zaczął nieprzerwanie szczekać. Staruszka była przekonana, że ten zobaczył kota i to go tak poruszyło. Pies jednak nie ustawał, dlatego kobieta postanowiła osobiście skontrolować, co takiego mógł zobaczyć jej ulubieniec. Z każdym krokiem coraz wyraźniej słyszała dochodzące z kanału odgłosy i była niemalże przekonana, że są to dźwięki kota. Gdy ostatecznie stanęła nad ściekowiskiem, nie miała już żadnych wątpliwości... wyraźnie słyszała, ale i wdziała, płaczące dziecko. Przerażona podbiegła do drogi i starała się zatrzymać któryś z jadących samochodów.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W porę znalazła się pomoc 

Dopiero po kilku minutach jeden mężczyzna zdecydował się zatrzymać i od razu pobiegł w kierunku, który wskazała kobieta. Za pomocą łomu udało mu się otworzyć właz, a tuż za nim spostrzegł leżące na ziemi, nagie dziecko. Od razu zszedł w dół, jednak tunel był na tyle mały i wąski, że ten musiał się czołgać. Od razu poczuł, że coś gryzie go po całym ciele.

Okazało się, że studzienka była pełna czerwonych mrówek. Mężczyzna przechwycił niemowlę i jak najszybciej udał się z nim na zewnątrz. W tym czasie zjawiła się policja i pogotowie. Funkcjonariusze zabrali noworodka, który wciąż miał pępowinę, do szpitala i poddali badaniom. Dziecko było wychłodzone, wycieńczone i miało problemy z oddychaniem, jednak ostatecznie nad wszystkim udało się zapanować i maluch przeżył. Śledczy wciąż szukają świadków, którzy widzieli jak ktoś zostawia dziecko, bądź osób, które mogłyby osobiście znać rodziców. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
  2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
  3. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  4. Wiadomo, dlaczego morderca 10-letniej Kristiny tak się nad nią pastwił. Wstrząsające słowa eksperta
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Po wielu latach brutalna prawda wyszła na jaw. Skandaliczne fakty o Matce Teresie
  7. Kobieta przez 27 min była w śmierci klinicznej. Kiedy opowiedziała, co jest po drugiej stronie wszyscy osłupieli
  8. To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile
    

Źródło: podajto

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News