Ich dzieci zostały okrzyknięte najpiękniejszymi maluchami na świecie. Zachwyconych jest tysiące internautów z całego świata

Ich dzieci zostały okrzyknięte najpiękniejszymi maluchami na świecie. Zachwyconych jest tysiące internautów z całego świata

Dziecko, które przyszło na świat z niezwykłego związku, jest komplementowane przez internautów na całym świecie. Rodzice nie spodziewali się takiej sławy.

Dziecko, które przyszło na świat w 2016 roku, było pierwszym potomkiem tego małżeństwa Mama wrzucając jego zdjęcia do sieci w życiu nie przypuszczała, że usłyszy tyle miłych słów. Zachwyty płyną z całego świata, a szczęśliwa mama zaczęła publikować więcej zdjęć dziewczynki. Jest niesamowita.

Dziecko jest owocem miłości tej niezwykłej pary

Dhuhaa Sophea Stumbrys, bo tak nazywa się dziewczynka, jest owocem miłości Malezyjki i Szweda. Pierwszą niesamowitą rzeczą jest to, że kilometry we współczesnym świecie nie mają najmniejszego znaczenia i nawet na drugim końcu globu można znaleźć swoją drugą połówkę i stworzyć szczęśliwy związek. Drugą jest to, że małżeństwo doczekało się wyjątkowo pięknych dzieci. 

Dziś mieszane małżeństwa są coraz bardziej popularne. Dzieci, które rodzą się w tych związkach, są określane jako wyjątkowe, a ich uroda jest doceniana. Wybuchowa mieszanka genów potrafi czynić cuda.

Dziewczynka z mieszanego małżeństwa zachwyca 

Dhuhaa Sophea ma już 3 latka i wprost nie można oderwać od niej oczu. Zachwycona i dumna mama regularnie wrzuca na Instagram coraz to nowsze zdjęcia małej piękności. Hipnotyzujące oczy dziecka przyciągnęły na jej profil już ponad ćwierć miliona obserwujących.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Starsza dziewczynka ma też młodszą siostrę. Amiraa mimo, że ma dopiero 3 miesiące i powoli staje się kolejną gwiazdą mediów społecznościowych. Dziewczynki o niebywałej urodzie wyrosną na piękne kobiety. Już teraz starsza z nich charakteryzuje się zaskakującą symetrią twarzy i idealnymi rysami, ale to jej oczy zwracają uwagę. Ogromne i ciemne oczy w połączeniu z drobnym nosem i pełnymi ustami tworzą wizerunek idealny.

Tak wyglądają dzieci państwa Stumbrys:

Fot. instagram.com/ctsafuraa/

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Julia Wieniawa już niedługo straci pracę! Sensacyjne doniesienia mediów, ogromne pieniądze w tle
  4. Wstrząsające doniesienia o głównym dostawcy mięsa Biedronki. Przez afrykański pomór świń ma ogromne problemy
  5. Druzgocąca wiadomość z "Na wspólnej". Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragedia
  6. Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów

Źródło: Popularne

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu