Lekarze rozcięli brzuch ciężarnej kobiety. Jak tylko zobaczyli, że dziecka tam nie ma, zaczęli natychmiast działać

Lekarze rozcięli brzuch ciężarnej kobiety. Jak tylko zobaczyli, że dziecka tam nie ma, zaczęli natychmiast działać Źródło: Facebook/Amber Hughes

Dziecko tej pary nie miało jeszcze przyjść na świat, ale kobieta poczuła, że musi udać się do szpitala. Nagle okazało się, że dziecka nie ma w jej brzuchu. Natychmiast rozpoczęła się akcja ratunkowa.

Dziecko zaskoczyło zarówno swoich rodziców, jak i lekarzy. To, co stało się podczas tego przedwczesnego porodu, z pewnością zapamiętają na całe życie. W trakcie nerwowych przygotowań do cesarskiego cięcia okazało się, że noworodka nie ma w brzuchu mamy. Wszyscy wpadli w panikę, konieczna była pilna interwencja specjalistów.

Dziecko przyszło na świat dużo za wcześnie

Amber Hughes z mężem mieszkają w Leicestershire w Wielkiej Brytanii. Nie posiadali się ze szczęścia, gdy dowiedzieli się, że wkrótce przywitają kolejnego członka rodziny. Para miała już trójkę dzieci, ale czwartego wyczekiwali z takim samym radosnym napięciem jak poprzednich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie spodziewali się żadnych komplikacji, gdyż poprzednie ciąże obyły się bez stresujących sytuacji. Tym razem jednak ich nerwy wystawione zostały na niemałą próbę. W 30-tym tygodniu ciąży Amber poczuła, że potrzebuje znaleźć się pod opieką lekarzy. Było zdecydowanie za wcześnie na poród, ale z poprzednich doświadczeń Amber doskonale znała symptomy.

Lekarze nie wiedzieli, gdzie podziało się dziecko

Badania potrwały aż 36 godzin. W tym czasie ojciec siedział i czekał na wyniki, zamartwiając się o swoją żonę i nienarodzone dziecko. Nikt do końca nie wiedział, co się dzieje, bo wcześniej nie było żadnych sygnałów świadczących o tym, że coś mogłoby pójść nie tak.

Dzisiaj grzeje: 1. Skandal po pogrzebie Królikowskiego. Gigantyczna burza w sieci

2. Roksana Węgiel pokazała się na scenie w kombinezonie tak obcisłym, że wszyscy mogli dokładnie obejrzeć jej pupę. Przesadziła?

Lekarze podjęli decyzję o cesarskim cięciu. W przypadku takich komplikacji bywa to nieraz jedyne wyjście. Jednak gdy rozcięli brzuch Amber, dziecka nie było w środku. Sala operacyjna zamarła, nikt nie wiedział, co się mogło stać. Nie było mowy o ciąży urojonej - jeszcze nie tak dawno ojciec i lekarze mieli okazję oglądać dziecko na USG. 

Specjaliści po jakimś czasie się zorientowali, że dziecko po prostu wybrało własną drogę przyjścia na świat - tę naturalną. Nie do końca wiadomo, co sprawiło, że aż tak się pospieszyło, ale specjaliści musieli działać jak najszybciej, by wszystko nie zakończyło się tragedią. Dziś mała Ollie jest w pełni zdrową dziewczynką i chociaż kilka dni musiała spędzić w szpitalu ze względu na przedwczesny termin urodzenia, nie ma żadnych wątpliwości, że będzie dla swoich rodziców wielką pociechą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dzień Kobiet w jej stylu. Co sprawi kobietom prawdziwą przyjemność?

  2. Dziś pogrzeb Pawła Królikowskiego. Aktor przegrał walkę ze straszną chorobą
  3. Ogromny pech polskiego skoczka. Poważna kontuzja wykluczy go z konkursów Raw Air
  4. Byli małżeństwem blisko 70 lat. 15 minut po śmierci jednego wydarzyło się coś niewiarygodnego
  5. Nieprawdopodobne doniesienia. Prezes TVP zdradził tajemnicę Pawła Królikowskiego, ogromne zaskoczenie
  6. Nie masz czasu na gotowanie rosołu? Jest bardzo szybki i prosty sposób, nikt nie zauważy różnicy
  7. Robert Makłowicz błaga Polaków o pomoc. Potrzebne są duże pieniądze

źródło: webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News