Dziecko zamach
.
Maria Wieczorek - 5 Stycznia 2020

Tragiczne doniesienia. 14 dzieci nie żyje, 9 rannych, koszmarny wypadek autobusu zagranicą

Dziecko powinno być szczególnie chronione, dlatego też każda śmierć malucha niesie za sobą bardzo trudne emocje. Jak donoszą media, aż 14 osób - głównie dzieci - zginęło w dramatycznym wypadku. 9 osób jest też poważnie rannych.

Dziecko należy oczywiście do jednej z najbardziej uprzywilejowanych grup, które w społeczeństwie szczególnie się chroni. Tym bardziej wstrząsające okazują się doniesienia z Burkina Faso, gdzie w sobotę doszło do dramatycznego zdarzenia z udziałem autobusu, który przewoził wracających do szkoły po noworocznych feriach uczniów.

Dziewczynka przebiła Sylwię GrzeszczakKilkulatka wyrwała mikrofon Sylwii Grzeszczak i ją przebiła. Gabor i Węgiel nie były tak piorunująceCzytaj dalej

Dziecko na pewno było wśród ofiar tragicznych zdarzeń w Burkina Faso

14 osób zginęło, z czego większość stanowili uczniowie, a aż 9 jest poważnie rannych po tym, jak pojazd najechał na improwizowany ładunek wybuchowy. Ten znajdował się na poboczu. Wciąż nie wiadomo, kto stoi za podłożeniem bomby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał SzpakPowód jest bardzo smutny. Wiadomo dlaczego Michał Szpak nie ma dzieciCzytaj dalej

Jak jednak donoszą media, pierwsze oskarżenia skierowano pod adresem lokalnych członków Al-Kaidy oraz tzw. Państwa Islamskiego. Bojownicy tych organizacji terrorystycznych mają w ostatnim czasie próbować coraz silniej wywierać wpływy na tereny, gdzie doszło do tragedii.

Dzisiaj grzeje:

1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Niestety, przegrał z chorobą. Nie żyje polski muzyk

Prowincja Sourou położona jest bowiem blisko granicy z Mali, a tam terroryści mają swoje bazy. Lokalne służby zakładają więc na ten moment, że to właśnie bojownicy stoją za podłożeniem ładunku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Uwielbiana gwiazda disco polo nagle trafiła do szpitala. Musi przejść pilną operację, by uratować życie
  4. Smutne doniesienia o Zdzisławie Sośnickiej. Potrzebuje pomocy, wciąż ma nadzieję
  5. Tragiczne doniesienia. 14 dzieci nie żyje, 9 rannych, koszmarny wypadek autobusu zagranicą

Roksana WęgielRoksana Węgiel w pośpiechu zaczęła opuszczać scenę na Sylwestrze w TVP. Przerwała milczenie i dopiero teraz ujawniła co się stałoCzytaj dalej

Źródło: AFP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News