Na bank nie powstrzymasz śmiechu. Nagranie, na którym husky naśladuje dziecko powala

Na bank nie powstrzymasz śmiechu. Nagranie, na którym husky naśladuje dziecko powala Źródło: YouTube / Dog imitates baby

Na przejmującym nagraniu dziecko bawi się z huskym. Pies naśladuje wszystko, co robi maluch. Z powodu tego filmu miliony internautów na całym świecie pękają ze śmiechu. Skutecznie poprawia humor na resztę dnia.

Dziecko i husky to zdecydowanie dobre połączenie, czego dowodem jest nagranie, które wielu internautów bawi do łez. Nie od dziś wiadomo, że ta rasa psów doskonale dogaduje się również z niemowlętami. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że te czworonogi lepiej rozumieją małe dzieci, niż ich rodzice.

Małe dziecko w duecie z wielkim husky to świetni kompani

Uroczy pies husky jest wspaniałym przyjacielem rodziny i towarzyszem aktywnych zabaw. Między innymi dlatego adopcję tej rasy rekomenduje się rodzinom z dziećmi. Łagodne usposobienie tych czworonogów sprawia, że wykorzystuje się je np. w leczeniu autyzmu w dogoterapii, bowiem nie od dziś wiadomo, że pies jest ogromnym źródłem radości, a prawidłowe relacje z tym zwierzęciem dają równowagę emocjonalną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Należy jednak mieć stałą kontrolę nad małym dzieckiem bawiącym się z huskym, ponieważ futrzak jest większy niż maluch. Z tego względu może je przestraszyć, przewrócić czy mocniej pchnąć. Z kolei niekontrolowane zachowanie niemowlęcia, takie jak ciągnięcie za uszy czy ogon, może spowodować agresywną reakcję nawet u spokojnej rasy psa. Z racji tego, że większość dzieci nie boi się psów i naturalnie się do nich garnie, od samego początku należy je uczyć prawidłowego zachowania względem zwierząt i szacunku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. TVN przekazuje pilne ostrzeżenie wszystkich banków w Polsce. Możecie stracić wszystkie pieniądze

To nagranie bije rekordy popularności 

Nagranie, o którym mowa, ma niecałe 3 minuty, a od momentu publikacji rozbawiło już prawie 36 milionów internautów. Najprawdopodobniej rodzic niemowlęcia nagrał filmik, w trakcie którego dziecko siedzi na podłodze, a obok niego stoi wielki husky, radośnie merdając ogonem. Pies w komiczny sposób naśladuje każdy odgłos, jaki wydaje z siebie uradowany maluch. Zdecydowanie warto to obejrzeć - skutecznie poprawia humor na resztę dnia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska prosi fanów o pieniądze. Kwota ścina z nóg, sprawa jest ważna i pilna
  2. Na jaw wychodzą kolejne, porażające kulisy morderstwa Filipka. Ojciec chłopca przed śmiercią szukał pomocy na policji, ale to nie wszystko
  3. Co mówi o Tobie kształt małego palca? Będziesz zdumiony, jakie cechy ujawnia, nawet te, do których w życiu się nie przyznasz
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Zasiłek dostaną tylko wybrani. Kontrole przetrzepią wam kieszenie

Źródło: huskyadopcje.pl 

Następny artykuł