Tragiczna wiadomość z polskiej miejscowości. Małe dziecko nie żyje, nie miało szans przez nagły wypadek

Tragiczna wiadomość z polskiej miejscowości. Małe dziecko nie żyje, nie miało szans przez nagły wypadek Źródło: Unsplash/ Piron Guillaume

Małe dziecko zginęło w tragicznym wypadku w jednej z polskich miejscowości. W tym makabrycznym zdarzeniu kilkulatka nie miała najmniejszych szans, zginęła na miejscu.

Kilkuletnie dziecko zginęło w Raczycach niedaleko Ostrowa Wielkopolskiego. Dziewczynka jechała chodnikiem na rowerze przy ulicy Leśnej. Niestety, chwilę później doszło do makabrycznego wypadku.

Dziecko jechało rowerem do szkoły w towarzystwie mamy. Wystarczyła chwila nieuwagi

Z tego, co udało się ustalić po wypadku, dziewczynka w wieku około 6-7 lat przemieszczała się chodnikiem po lewej stronie jezdni. Jechała razem z mamą w stronę szkoły, obie nie mogły się spodziewać, że cokolwiek im zagraża w miejscu, gdzie można spotkać co najwyżej pieszych.

Niestety, trasą jechała również wywrotka wioząca piasek. Kierowca omijał akurat auto stojące na poboczu, zjechał więc na przeciwny pas drogi, aby bezpiecznie wykonać manewr. Dokładnie w tym momencie, dziewczynka zjechała z chodnika, nie zdając sobie sprawy, że pędzi na nią ciężarówka. Do tragedii doszło na oczach matki, dziecko zginęło na miejscu.

Dziecko zginęło na miejscu. Kierowca ciężarówki popełnił wielki błąd

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chwilę po tym makabrycznym wypadku, kierowca pojazdu ciężarowego popełnił wielki błąd, którego nie powinien zrobić po wypadku. Przeparkował swoją ciężarówkę na drugą stronę jezdni, czego pod żadnym pozorem nie można robić, jeśli w wyniku wypadku ktoś zginie lub zostanie ranny.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny aktor oskarżony o MOLESTOWANIE. Straszna prawda wyszła na jaw po latach
2. Straszne doniesienia z polskiej miejscowości. Fragmenty aut porozrzucało na długości 200 metrów

Ze względu na przestawienie pojazdu, policja ma teraz utrudnione zadanie w ustalaniu dokładnych okoliczności wypadku, muszą głównie polegać na relacji świadków. Funkcjonariusze przebadali również kierowcę pod kątem obecności alkoholu w organizmie. Okazało się, że kierujący wywrotką z piaskiem był trzeźwy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zjedli SKAŻONE MIĘSO, dwie osoby nie żyją. Cała firma do zamknięcia
  2. Beata Kozidrak wyjawiła smutną tajemnicę. Trudno uwierzyć, że tyle czasu milczała
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Jest nagranie. Mężowi Meghan Markle puściły nerwy przy wszystkich
  5. Pierwszy raz wzięła na ręce szczeniaka. Szybko zaczęła łapać się za brzuch ze śmiechu przez reakcję zwierzaka

Źródło: Ostów24 TV

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News