Zdruzgotana rodzina błaga Polaków o pomoc. Zaginął 8-letni Maksymilian

Zdruzgotana rodzina błaga Polaków o pomoc. Zaginął 8-letni Maksymilian Źródło: Facebook/ Gazeta Fakty Mosińsko-Puszczykowskie

Dziecko jest poszukiwane w całej Polsce. 8-letni Maksymilian zaginął, a jego rodzina błaga o pomoc w odnalezieniu chłopca. Wszelkie formy pomocy są mile widziane.

Dziecko zaginęło, a rodzina zwraca się z dramatycznym apelem do Polaków. 8-letni Maksymilian poszukiwany jest w całym kraju. Im więcej osób zaangażuje się w akcję, tym większa szansa na odnalezienie chłopca.

8-letnie dziecko poszukiwane

Dziecko zaginęło w Mosinie w województwie wielkopolskim. Ostatni raz widziane było w sobotę obok swojego domu przy ulicy Jagodowej. 8-latek miał wtedy odjechać na swoim niebieskim rowerze.

Rodzina jest zdruzgotana i błaga Polaków o pomoc w odnalezieniu dziecka. Maksymilian Osiński w momencie zaginięcia poruszał się na rowerze i miał na sobie szary kask. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Apel rodziców o pomoc

- Uwaga! Zaginął w Mosinie 8 letni chłopiec - Maksymilian Osiński!!! Odjechał z domu na ulicy Jagodowej w Mosinie, na niebieskim rowerze. Miał na sobie szary kask rowerowy. Kontakt do dziadka: 601713925. Udostępniamy! - taka informacja została podana na profilu na Facebooku Gazety Fakty Mosińsko-Puszczykowskie.

Jeżeli ktokolwiek posiada, jakiekolwiek wiadomości na temat miejsca pobytu dziecka, proszony jest o niezwłoczny kontakt. Rodzina Maksymiliana jest przerażona i apeluje do osób mieszkających w tamtej okolicy o pomoc. Możliwe jest, że chłopiec zgubił się gdzieś podczas rowerowej wycieczki i nie potrafi odnaleźć drogi do domu.

Cała Polska żyła niedawno poszukiwaniami 5-letniego Dawidka, stąd ogromne poruszenie zaginięciem kolejnego dziecka. Miejmy nadzieję, że w tym przypadku akcja poszukiwawcza zakończy się powodzeniem a chłopiec zostanie odnaleziony cały i zdrowy.

Społeczność Mosin zmobilizowała się i zadeklarowała pomoc w akcji poszukiwawczej. Rodzice Maksymiliana na pewno są przerażeni tą sytuacją i martwią się o zdrowie swojego syna. Każda kolejna osoba zaangażowana w poszukiwania zwiększa szanse na to, że dziecko zostanie odnalezione. 

 

Źródło: Facebook/ Gazeta Fakty Mosińsko-Puszczykowskie

ZOBACZ TAKŻE

  1. Królowa Elżbieta II zrobiła coś tak szokującego, że król Arabii Saudyjskiej prawie dostał zawału. Pospadacie z krzeseł, gdy się dowiecie, co zrobiła
  2. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  3. Gdy zrozpaczeni żałobnicy wrócili do domu, zastał ich przerażający widok. Niepojęte rzeczy działy się podczas pogrzebu
  4. Andrzej planował ślub marzeń. Wesele szybko zamieniło się w koszmar
  5. Dzięki internautom odnalazła zaginionego psa. Ich spotkanie po 2 latach rozłąki wyciska łzy z oczu
  6. Tomasz Zimoch nie zostawia suchej nitki na politykach. "Szydło a Tusk? To jakby Barcelona grała ze Złoczewianką"

Źródło: Super Express

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu