Klątwa rodziny Adasia. Ojciec i dziadek tragicznie zmarli, teraz zamordowano dziecko

Klątwa rodziny Adasia. Ojciec i dziadek tragicznie zmarli, teraz zamordowano dziecko Źródło: pikio.pl

10-letnie dziecko zginęło z ręki własnego brata. Mogłoby się wydawać, że nad tą rodziną ciąży jakaś klątwa. Wcześniej zginął ich ojciec oraz dziadek, matka jest zrozpaczona.

Dziecko od początku dorastało w trudnych warunkach. Najstarszy z synów Agnieszki J. jako 10-latek znalazł ciało swojego ojca, który popełnił samobójstwo. Po latach chłopak zaatakowało swojego młodszego brata ostrym narzędziem.

10-letnie dziecko zginęło w przerażających okolicznościach. Zabił je starszy brat

Matka dwójki chłopców nie mogła się pogodzić ze stratą męża, pomogli jej w tym dopiero specjaliści. Maciejowi, który znalazł ciało ojca, nie było łatwo, ale wydawało się, że udało mu się otrząsnąć. Zdawał sobie sprawę ze swojej roli, musiał brać na siebie odpowiedzialność. Według sąsiadów był dla swojego młodszego braciszka, Adasia, niczym ojciec. Nie spodziewali się, że dojdzie do tragedii.

- Obaj zawsze grzeczni, spokojni, żadne łobuzy. Złego słowa o tej rodzinie nie mogę powiedzieć. Jedynie w gry komputerowe lubili grać - opowiadała sąsiadka.

Według obecnej wersji wydarzeń 19-letni Maciej zaatakował Adasia ze względu na kłótnię o konsolę. Nagle wziął nóż kuchenny i kilkunastokrotnie dźgnął swojego młodszego brata. 10-latka reanimował sąsiad. Kiedy ratowano chłopca, sprawca siedział na kanapie i patrzył się przed siebie pustym wzrokiem.

Nad rodziną ciąży jakaś klątwa. To już kolejna tragedia

- Myślę, że nie chce do siebie dopuścić tego, że zabił brata, dlatego się nie przyznaje, nie składa wyjaśnień. Wiem, że zabił, ale w sumie to biedny dzieciak. To on głównie zajmował się Adasiem, dbał o niego - powiedziała osoba znajdująca się blisko rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ponadto jak poinformowała psycholog Monika Filipowska, chłopiec miał problemy z narkotykami. Podejrzewa, że to w połączeniu z grami komputerowymi, mogło doprowadzić do urojeń. Specjalistka rozważa również opcję żywienia żalu, bądź urazy, narastającej frustracji albo przypadkowości zbrodni.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta z Polski brutalnie zaatakowana. Napastnicy użyli strasznego narzędzia
2. Gdzie mieszka Michał Szpak? Zdjęcia ścinają z nóg

Ogromną tragedię teraz przeżywa matka dwójki chłopców, Agnieszka J. Niemal 10 lat temu straciła męża, teraz będzie grzebała jednego ze swoich synów, a drugiemu z nich grozi dożywocie. Ponadto przed laty samobójstwo popełnił także dziadek dwóch chłopców, tak jakby nad rodziną ciążyła jakaś klątwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Poszło na wizji Sylwestra z TVP, wszyscy przeoczyli. Zenek Martyniuk nagle osłupiał
  4. Żona Sławomira publicznie zwyzywana. W wyjątkowo haniebny sposób
  5. Mamy je w domach, a są zagrożeniem. Silnie trujące rośliny dla naszych psów i kotów

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News