Czas Kacperka się kończy, musi przyjąć najdroższy lek na świecie. Rodzina apeluje, podawajcie dalej!

Czas Kacperka się kończy, musi przyjąć najdroższy lek na świecie. Rodzina apeluje, podawajcie dalej! Źródło: siepomaga.pl

Dziecko potrzebuje natychmiastowej pomocy. Mały Kacperek, który zmaga się z rzadką chorobą, potrzebuje ogromnej kwoty na jej uleczenie. Rodzina apeluje - pozostało zaledwie kilka miesięcy do uzbierania ogromnej sumy.

Dziecko od urodzenia cierpi na nieuleczalną chorobę. Mały Kacperek, który urodził się ze rdzeniowym zanikiem mięśni typu I, nie może sam siadać, poruszać się i w każdej chwili może umrzeć. Choroba, która do tej pory była uważana za nieuleczalną i śmiertelną, zaczęła być leczona, ale bardzo drogimi środkami. Aby mały chłopiec miał szansę przeżyć, trzeba uzbierać 2,1 miliona dolarów. Rodzina zaczęła największą zbiórkę w Polsce.

Dziecko potrzebuje ponad 2 milionów dolarów. Wszystko, aby miało szansę przeżyć

Rodzina Kacperka z niepokojem patrzy na rozwój jego choroby. Małe dziecko, które ma rdzeniowy zanik mięśni, jest leczone za pomocą leków, których refundacja kończy się w Polsce za dwa lata. Aby zahamować rozwój choroby, rodzice Kacperka uruchomili zbiórkę na terapię w USA, która sprawi, że  dostanie ono szansę na normalny rozwój.

- 2,1 miliona dolarów – tyle kosztuje innowacyjna terapia w Stanach Zjednoczonych, która sprawi, że nasz synek nie straci władzy w rączkach i nóżkach oraz możliwości samodzielnego przełykania i oddychania. Te ogromne pieniądze sprawią, że nasze dziecko zacznie siadać, chodzić, że będzie miał szansę normalnie żyć. Wiele dzieci z tą chorobą nie miało szans na życie, wiele dzieci spędzi całe swoje życie przy respiratorze, ale nasz synek ma jeszcze szansę - czytamy na stronie zbiórki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina apeluje o pomoc

Tak wielka kwota jest obecnie największą zbiórką pieniędzy w Polsce. Mimo tego, że zbiórka na stronie Siepomaga.pl zaczęła się niedawno, to udało się już uzbierać kwotę bliską pół miliona złotych. Sama rodzina apeluje o nawet najmniejsze wpłaty, które przybliżą ich do uratowania chłopca.

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

- Boimy się, że nie damy rady zebrać środków, że nie zdążymy w te kilkanaście miesięcy, jakie nam zostało, ale nie poddamy się nigdy w walce o nasze dziecko! Może to się udać tylko wtedy, jeśli tysiące osób podejmie decyzję, że nasz synek zasługuje na szansę. Prosimy, bądźcie z nami przez te najważniejsze miesiące – miesiące walki o Kacperka - apelują rodzice chłopca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjna waloryzacja emerytur. Najbiedniejsi dostaną po 13 tys. zł do ręki!
  2. Spuściła dziecko z oczu dosłownie na sekundę. Prawie doszło do tragedii, przerażające nagranie
  3. Ciężko uwierzyć własnym oczom. Korwin-Mikke pokazał grób rodzinny, niespotykany widok
  4. Grób "Babki z Kiepskich" to jedno z najsmutniejszych miejsc na świecie. Aktorka nie żyje już 12 lat
  5. Ujawnione tajemnice Chylińskiej rozdzierają serce. Niepojęty sekret dot. męża gwiazdy polskiej sceny muzycznej jest nadal pilnie strzeżony

Źródło:  Interia

Następny artykuł